şükela:  tümü | bugün
  • barselona'nın gelmiş geçmiş en kötü transferleri arasında yer alan ve tamamen* sessiz harflerden oluşan ukraynalı topçu.

http://www.goal.com/…598l#ehvzait5mcl51pb3urczi0fzg

edit: (bkz: dimitro çigrinski) başlığında ele alınmış, ingilizce arama yaptığım için göremedim. woolrock isimli yazar sağolsun uyardı. normalde bu tarz hatalar konusunda ben de hassasım. ilk işim entryi silmek olacaktı. ancak bir de ne göreyim. sevgisiz ve ilgisiz kalmış malın birisi klavye başından küfretmiş aşağıda. ismi xeuszt. silerse ekran görüntüsünü de koyayım: https://resmim.net/f/nb88aa.jpg

o yüzden kurallara* uygun olan bu entryi ibret olması için ve hala sağduyulu insanların varlığına inandığım için silmiyorum. mod isterse öbür başlığa taşısın. ben yaptığım bir hatayı sileceksem bunu "aman kimse görmesin eziklerler beni" diye değil, gerçekten hata olduğu için ya da sözlük kalitesinin bozulmaması için yaparım. o kadar özgüvene sahibim yani ergen kardeş boşuna uğraşma. ama sen durduk yere tanımadığı bir insana küfrederek zeki olduğunu ispatlamaya çalışacak kadar bu hayattan nefret ediyorsun ve zavallısın ve bu entry ilelebet burada duracak ve sen bir gün pişman olsan bile (pollyanna derecesinde iyi bir ihtimalle) bunu silemeyeceksin. umarım bir gün çocukların filan da okur burayı da "ulan biz ne çocuğuymuşuz meğersem" derler. eğer sana çekmezlerse tabi.

edit2: başlık açarken dikkat edilecek hususlar'ın latin alfabesi dışındaki alfabeleri içeren konuyu işleyen 31. maddesini bilmediğim için kendimi kınıyor, tüm insanlıktan özür diliyorum. allah bu maddeyi bilmeyen tüm yazarların belasını vermesin. gidin okuyun öğrenin lan.
  • (bkz: dimitro çigrinski)

evet, amına kodumu malı, barcelona'da oynayan adamın başlığı yok sözlük'te zaten. ilk sen gördün adamı.

cevaben edit: yazan arkadaşı yeni yazarlardan sanmıştım, meğer adam 2000 tane entry yazmış şimdiye kadar. aylık 28-30 entry girdiğini düşünürsek, en azından 6-7 yıldır sözlük'te yazar olduğunu görüyoruz ama hala latin yazı sistemini kullanmayan dillerdeki isimlerin nasıl yazılacağı konusunda bir fikir edinememiş, "ama ben ingilizce düşünmüştüm" diye de sıvamış. neyse, benim hala umudum var kendisinden yana. başlangıç olarak okuması gereken başlık için kendisini şöyle alalım, özellikle madde 11, 31 ve 32'yi birkaç kez okusun;

(bkz: baslik acarken dikkat edilecek hususlar)
  • (bkz: dimitro çigrinski)

2009 yilinda basligi acilan futbolcuyu kendisinin kesfettigini zanneden yazarlari ortaya cikartan baslik.