şükela:  tümü | bugün
 • http://www.doakozmetik.com/ adresinde hizmet veren doğal yağlar, sabunlar, katı parfümler, içeriğinde kimyasal bulunmayan saç bakım ürünleri satan site.
  kendileriyle tanışmam bi kaç ay önce sülfatsız, parabensiz, kimyasallardan arınmış bi şampuan arayışına girmemle başladı.
  bu arayışımın sebebi yıllardır beni pençesine almış seboreik dermatit illetiydi.
  denemekten ne zarar çıkar diyerekten şampuan ve saç kremlerini sipariş ettim, alışıla gelmiş şampuanlardan farklıydı bi kere, hele saç kremi saç kremine bile benzemiyordu. ilk izlenimim olmadı bu hacı yaramadı olmasına rağmen şans verdim inat ettim ve kısa bir süre sonra ciddi fayda görmeye başladım. ama beni bu firmaya sempatiyle yaklaşmaya iten en önemli sebep firmanın gerçekten çok şeffaf ve ilgili olması oldu her zaman.
  dermatit şikayetimden bahseden bir mail attım kendilerine teşekkür amaçlı, şampuanlarının saç derimi rahatlattığına dair. onlarda dermatit için şampuan içeriğine fayda sağlayacak etken maddeleri katabileceklerini bunu denemem için bana göndereceklerini söylediler. dermatiti çeken bilir kedi sidiği sür çare olacak deseler sürecek haldeydim artık. deneriz nolcak dedim kendi kendime. ürün bir kaç güne elimdeydi. ve 4 gün kullandıktan sonra gördüm ki saç derimdeki inanılmaz kaşıntı, kabuklu yaralar, sivilceler ve hassasiyet geçmiş.
  yanında gönderdikleri argan yağı ve shea butter ise harika ötesi bi tecrübe oldu benim için. katı parfümleriyse artık vazgeçilmezim
  hele piyasada yüzlerce liraya satılan bu yağların aslında maliyetinin o kadar pahalı olmadığını öğrenmem de ayrı şaşırtıcı. bu sebeple müdavimi olduğum çok cici i kurumdur doa kozmetik
 • sipariş edilen ürünle birlikte gönderdikleri erguvan tohumları ve bir adet lale soğanı ve bu bitkilerin nasıl dikileceğini anlatan mektuplarıyla beni kalbimden vuran bir firma.

  doğal yağlar özellikle argan yağı konusundaki açıklamalarını okumanız ve piyasada bilmemkaçyüzbinliraya satılan ürünlerle ilgili yorumlarına göz gezdirmeniz şiddetle tavsiye edilir.

  okurlar mı bilmem ama kendilerinden çok rica ediyorum aynen devam ediniz ve sizi her lazım oldugunuzda bulabileceğim kadar inatla var olunuz.

  şukelaların efendisi ünvanı verdim size.
 • siparişimi bir gün sonra elime ulaştıran çevre dostu, güzel site.

  isterlerse ticari amaç olsun, isterlerse olmasın ama hep bu çizgisini korusun.sürdürülebilirlik ile ilgili güzel mektupları ve yanlarında gönderdikleri erguvan tohumları ile insanların gönüllerini feth etmeyi başarıyorlar.

  ben sadece sabun aldım, 10 tane sabun aldım 20 tl anca tuttu. fiyatlar gerçekten düşük ve ürünler doğal.
 • (bkz: baobab yağı) ve (bkz: macadamia yağı) ile gönülleri bir kez daha fetheden marka.
 • çok samimiler:

  "amacimiz ne?

  her şirket sitesinde vizyon ve misyon bölümleri olur. dedik ki bizim neyimiz eksik. aylardır tartışıyoruz, ancak vardığımız tek sonuç, vizyonsuz adamlar olduğumuz oldu. iki satır vizyonumuz ve misyonumuz yazısı yazamadık. hayır yazılanlara baktık ve imrendik, bir çok şirket, insanlara sağlıklı hayat sunmak, insan hayatını kolaylaştırmak, insanları doğal ürünlerle korumak, çevreyi korumak gibi ulvi değerlere gark olmuş, bir an kendimizden utandık. "

  https://www.doakozmetik.com/…ult.asp?git=10&link=33
 • sipariş verirken sonda eklemek istediğimiz notlar kısmına "söyle balım" diye not düşüp müşterisiyle flört eden, kargo ücreti kısmına "valla beleş" yazıp güldüren, siparişi tamamladıktan sonra "allah razi olsun eppeğinizi yiyoruz südünüzü içiyoruz" ile "eyvallah hocam. siftahı benden bereketi allahtan" dedirten kafası güzel insanların yürüttüğü iş.
 • iyi niyetli insanlar. gülümsettiler bu karda kışta.

  http://i47.tinypic.com/f50tfl.jpg
 • piyasada bulabileceğiniz en ucuz ve en zararsız şampuana sahip firma; sülfatsız besleyici sac bakım sampuanı. kullandığınızda köpürmediğinden temizlemediğini düşünebilirsiniz. panik yapmayın. şampuanın köpürmesini sağlayan sülfattır ve saça cok zararlıdır. kullanın. kullandırtın.
 • yanlışlıkla 100 ml yerine 15 ml 'lik shea butter yağı siparişimden sonra hatamı farkedip aradım ve fiyat farkını ödeyip 100 ml'lik kutudan satın almak istediğimi söyledim.
  karşıdan gelen cevap ise bu vahşi kapitalizm çağında duymayı beklemediğim şekilde nazik ve vericiydi. "hediyemiz olsun, herhangi bir fark ödemenize gerek yok"
  insanlığın paradan değerli olduğunu kanıtlamış firma.

  tebrikler doa'ya..
 • satış sözleşmesine onaylıyorum yerine "sözleşmeyi okumadığını biliyoruz ama sen yine de onaylıyorsun" şeklinde bir onay kutucuğu koymuşlar. gizli bi iş yaparken yakalanan çocuk gibi utandım da oturup okudum valla sonuna kadar. siparişi verdikten sonra da "allah razı olsun eppeğinizi yiyoruz südünüzü içiyoruz" şeklinde bir mesaj çıkınca "fakat, umut sarıkaya?!" şeklinde error vererek kahkaha attım. shea butterdan memnun kalırsam kendileriyle daha çok gülüşürüz artık :)