• makyaj temizleme tonikleri başarılı her türlü suya dayanıklı rimeli temizliyor, yalnız hafif lavanta kokuyo onu pek sevemedim.
    bununla birlikte yağlarını ve b vitaminini kullanıyorum bi zararını görmedim.

gözaltı ve cilt serumunu da kullanıyorum, açıkçası beğenmedim. daha iyi mi bekliyodum nedir. yine bana estee serum yolları görünür.

sabunları güzel mis gibi. keşke o ilk zamanlardaki katı parfümlerden olsa.

bir de içeriği temiz diş macunu yapmayı düşünmezler mi acaba?
  • bi kaç kullanan arkadaşım faydasını gördüğünü iddia ediyor,burdan bakınca ben bi fark göremedim.. ucuz ya kötüdür diye çalışıyor çünkü benim şaşkoloz beynim
  • şu yüz yıkama jeli, duş jeli, vücut losyonu stoğa girse de şöyle bi denesem derken -bi taraftan da bak bunca zaman stokta yok, bide kullanıp alışırsam ve yine stokları tükenirse diye kıvranırken- alıştığım serumları, ve bundan sonra hep kullanacağımdan emin olduğum şampuanları da uzun süredir stokta yok. elimde yarım şişeden az şampuan kaldı ve ben biter de ortada kalırım korkusuyla neredeyse saçımı yıkamayıp bitlenicem.

jeller ve losyon için haziran sonu stoğa giricek demişlerdi ama dediğim gibi üstüne bir de şampuanlar tükendi. sağlık olsun efendim, iğneleme yapmıyorum, çok sevdim de kaybetmekten korkuyorum. eminim bi sürü sıkıntıyla cebelleşiyolar, onlar da bu duruma düşmekten hiç memnun değiller ama işte insan yine de bilmek istiyor ne zaman düşer/ler diye. keşke yardımım olabilse de yüklerini hafifletebilsem ama yapabilicem tek şey sabırla bekleyip kısa sürede kesin bi bilgi alabilmek için dua etmek.

bu arada tüm güzel işleri ve ürünleri için ayrıca kocaman teşekkür ediyor, işlerinin kolaylaşmasını diliyorum.
  • kaliteli ya da avaraj fark etmeksizin her turlu makyaj temizleyicinin tavuk gotune benzettigi suratima iyi gelen tek yuz yikama jeline sahip firma. sulfatsiz oldugundan mi ya da baska bi seyden dolayi mi bilmiyorum ama yumusacik ve piril piril yapiyor, gozeneklere zarar vermiyor, gozlerimi yakip burnumu akitmiyor. uzerine de bi shea butter patlatiyorum on numara oluyor. ha bir de keratinli sac bakim maskesi benim bebegim.

not: cok hassas ve kuru bir cildim var, bahsettigim urunler ozellikle shea butter normal/yagli ciltlerde nasil bir sonuc verir bilmiyorum.
  • el ve yüzdeki egzamaya shea butter'ı, baobab yağı ve e vitamini çok iyi gelen firma. özellikle kış geldiğinden beri kıpkırmızı ve derisi kabarmış olan ellerim tekrar normal insan eli haline geri döndü.
  • baobab yağları ölünesidir
  • samimiyetlerine inaniyorum, yorumlari okuyunca heyecanlanip tek kalemde yuklu bir siparis verdiydim, herkese hediyeler esantiyonlar, deneme amacli minik olsun benim olsun diye cilt serumu istedim.gondermedikleri gibi bir not dahi eklememisler. canlari sagolsun.
  • sosyal sorumluluk projelerine ve sürdürülebilir gelecek ile ilgili kaygılarına saygı duyulası bir firmadır. bir süredir septik yaşama gayretime derman olan pek çok ürünü kendilerinden temin edebildim.
    ürünlerinin sertifikası en çok merak edilen ve akıl karıştıran konu sanırım. bir mailde bana yaptıkları açıklamada; sertifikasyona karşı olduklarını, ürünlerini temin ettikleri üreticilerin bu sertifikasyon için ödeyecekleri bedellerin çok yüksek olduğundan ve türkiye ve dünya'da bu işlemi yapan kuruluşların ekmeğine yağ sürmek istemediklerinden bahsettiler.
    web sitelerinde de bahsettikleri gibi anane tavuklarının yumurtası sertifikalı değil diye doğal saymayanlar için, bu ürünleri de benzer şekilde eleştirmek mümkün.
    samimiyetlerinin ve kullandıkları üslubun da bu düzeni eleştirmek için olduğunu düşünüyorum.
  • ürünlerinin tamamına yakınının içeriği vegan, hayvanlar üzerinde denenmiyor. bu zaten başlı başına bir güzellikken bir de adamlar cildi yağlandırmayan güneş kremi yapmışlar. hem de ciddi ciddi. bugüne kadar matlaştırıcı denip de yağlandırmayan güneş kremiyle karşılaşmamıştım. bunlara yere göğe sığdırılamayan birçok ünlü ve pahalı marka da dahil.

bu markanın ürünlerini alırken de çok umutlu değildim. ama bir şans vermek istedim ve iyi ki de öyle yapmışım. herkesin cildinde aynı etkiyi yaratır mı bilemiyorum ama ben kendi adıma ilk defa bir cilt bakımı ürününden çok memnunum. diğer ürünleri de en kısa zamanda deneyeceğim.

ayrıca bu kalitede ürünleri gayet makul fiyatlarda müşterilere sunmaları aynı zamanda bir amme hizmeti. kendilerine teşekkürü borç bilirim.

ek not: makyaj temizleme toniğini de şiddetle tavsiye ediyorum.
  • güneş koruyucu cilt kremi, nemlendirici cilt serumu, saç kremleri, yüz yıkama jeli ve makyaj temizleyici tonik çok iyi. keratinli saç maskesi çok çok iyi. şampuanlarını kullanamadım sanırım durulamayı beceremedim. bi de çok sempatik insanlar:) fiyatları kalitesine göre çok uygun kozmetik ürünler satan site.
hesabın var mı? giriş yap