şükela:  tümü | bugün
 • şenay düdek ile müge anlı'nın sunduğu magazin programı.
 • program sunucularından müge anlının reina nın yanındaki duvarın bir evin üstüne yıkılması ve biri çocuk üç kişinin hayatını kaybetmesi üzerine konuşmaya başlayıp, ölümleri kaale almayarak 'ay, inanamıyorum, boğaz'ın en seçkin yerinde bir baraka(!) nasıl olabiliyor aklım almıyor' (bu cümleyi ayrı şekillerde yaklaşık 3 kez tekrarlamıştır) diyerek dumur eden program. ayrıca belediye bu duruma el atmalıymış, böyle kaçak yapılaşmalar oluyormuş vs.

  müge anlının acilen estetik bir operasyonla kendisine vicdan taktırmasını öneriyoruz, o kalp kabul etmez ama olsun, bir denesin
 • yılmaz morgül'ün önce ayıldığı, sonra ağladığı, sonra da bayılıp hastaneye kaldırıldığı programdır. sabahtan akşama kadar magazin o programı senin bu magazin programı benim zaplayanlar için boş kalan sabah saatlerini de dolduruyor. gerçi seda sayan (hani şu her derde deva olan), lerzan mutlu'nun falan programları da var ama olsun. bu da bir tat bir doku. gerekli midir hayat içinde? hiç sanmıyorum. ben izliyo muyum? hayır, sadece tv'yi açtığımda o kanalda kalmış. denk geldim.
 • insan bünyesinde hasarlara vesile olabilirliği yüksek bir programdır. gerçi sabahları televizyon izlemenin ne büyük bir gaflet ve dalalet olduğunu anlayamamış benim gibi insanlara müstahaktır belki de.
  kanımca insanların hayatlarını irdelemekte haddini aşan sunucuları vardır. insanlara yaklaşımları da "biz ahlaki açıdan çok gelişmiş insanlarız, siz türk örf ve adetlerine ters düşen bir kişisiniz, o zaman rezilsiniz konuşmayın; hatta bir de öyle haklıyız ki biz ** konuşmaya hakkınız bile yok; konuşuyor musun? aloo aloo* beni dinle!" şeklindedir.
  bir insan kendi hayatında ne kadar saçmalasada da, başka bir insanın onun hayatına bu kadar burnunu sokup, onu yargılayıp hatta ona kızmaya, bir de haklı olduğunu iddia etmeye hakkı var mıdır, diye düşündürmüştür bu program beni. oldu olacak adliye koridorları yapsalarmış programın ismini daha uygun olacakmış. bu magazin gazeteciliği denilen şey nasıl bir meslektir, bu işi yapmak için ne gibi vasıflara sahip olmak gereklidir** benim aklım almamakta şu vakit.
  (bkz: alçaklara kar yağıyor üşümedin mi)
 • şu anda "köy pornosu suçlamaları haklı mı?" şeklinde altyazısı olan program.* konuklar: arto , ankaralı turgut , ankaralı namık ve sincanlı filiz. anlamaya çalışıyorum mevzuyu..
 • konuklardan birisi konuşurken sözünü kesip bir reklam arası veriyoruz diyen müge anli'nın reklamlardan sonra konuklardan arınmış stüdyoda yine zamanımız yetmedi diyerek kapattığı program..
 • müge anlı'nın şenay düdek'ten daha dobra olduğu programdır.
 • al birini vur ötekine ne demek ögrenmek isteyenler acsin...arto vs. ajdar, deli ayla destekli

  edit: allahini seven capture alsin...ajdar ve arto birbirine girdi....
 • ortasına çukur açılmış bir stüdyoda gerçekleştirilen laf kalabalığıdır.
  sunanların yıllardır beslendiği kaynak, her zaman o çukur olmuştur. şimdi kendileri de o çukura dahil olmuşlardır böylelikle...
  çukurdan meteor çukurunu kastediyorum, foseptik çukurunu değil. meteorlar, kayan yıldızlardan kopan parçalar değil midir hem?