şükela:  tümü | bugün
  • kan fobisi vardır bu kişinin, kan görünce bir tuhaf olur. hallmark'ın reklamlarında kasabalının birleşip buna şaka yaptıkları bir sahne vardır bu fobisiyle ilgili, şahanedir.
  • ercan tanere benzer hafiften.
  • doktor martin ellingham'ı ünlü ingiliz aktör martin clunes canlandırmaktadır.
  • bas karakter doc martin yani martin ellingham, martin clunes tarafindan canlandirilir.
  • aynı zamanda beverly hills 90210 onuncu sezon on yedinci bölümünün adı.
  • dizinin cekildigi kasabanin orijinal ismi port isaac'tir.
  • televizyonda rastladığım ve çekildiği kasabaya hasta olduğum dizi. gidip yaşayasım geldi.
  • orijinal dilinde izlenmesi gereken dizidir.

izlediğim hiç bir dizide bu kadar güzel ingiliz aksanı görmedim. insanı konuştuğu ingilizceden utandırıyorlar.
  • bölüm başı 2000 euroya çekilen ingiliz dizisi.. komikli şakalı, çok hafif medikal yorumlu bi dizi.. sevmedim sevemedim.. downton abbey, coupling ve him and herden sonra bu dandik dizi olmadı.. annem ayıla bayıla izliyo bu dumbo kulaklı doktoru ondan mütevellit ben de gözlerimi devire devire izliyorum tabii el mecbur..
  • kalp krizinden ölen halasının cenaze töreninde yaptığı konuşmayı "halam kalp krizinden öldü" diye başlayıp oradan kalp krizinin nedenlerine geçen, "bu kasabadaki insanların çoğu klinik obez" diyerek nokta koyan süpersonik doktor. gülmekten ölüyoruz ailece, ölümün bile mizahını yapabiliyorlar. gözlerini devire devire izleyen mizah anlayışı zayıf arkadaşlara daha çok üzüldüm valla.