• react ve judge temalı videoları ile keşfettiğim eğlenceli bir youtube kanalı.

mesleğinin dışında oyunculuk ve çekim yetenekleri de gayet iyi. videoları oldukça güzel. etekleri, sunumu vs. iyi ayarlıyor. bu sayede de zaten 8 milyona yakın abone edinmiş.
  • doktor youtuberların zirvesi, kralı. takipçi sayısı on milyona dayandı.
    birkaç ay önceki videosunda "telefonunuza dokunduğunuzda aslında başkalarının kakasına dokunmuş oluyorsunuz. günümüzde heryerde kaka var; klavyede, telefonda, su şişesinde" demesiyle beni iyiden iyiye takıntılı biri haline dönüştürecek gibi. bir de nasıl normal bir şeymiş gibi anlatıyor.
  • (bkz: mikhail varshavski) (bkz: dünyanın en seksi doktoru) başlıklarında görebileceğimiz, youtube hesabında güzel videolar paylaşan doktor abimiz. özellikle bugünlerde mutlaka izlememiz gerek, çünkü bu abimiz boş boş "bu doğru, bunu yapın" ya da "bu yanlış, bunu yapmayın" demiyor. oturup who ve cdc makalelerini okuyup "bunla ilgili delil yok / bunla ilgili yeterince veri var" diyor. türkiye'deki ve ekşi'deki boş insanları ve doktorum diye geçinenleri ayırt etmenizi sağlayacak çok güzel de bir videosu var.

lütfen artık her duyduğunuza inanıp başlık açmayın.
  • tam adı ''mikhail varshavski''dir ve rus doğumlu bir doktordur.dr.mike olarak tanınır.youtube'da yaklaşık 5,75 milyon abonesi var.kendisi çok tatlı ve aşırı yakışıklı bir doktordur.konuşmaları olsun,hareketleri olsun insana kendini sevdiren biri.buzzfeed ve people dergisinin the sexiest doctor alive'ın 2015 sayısında yer almış ve bu şekilde ünlü olmuştur.bakmak isteyenler için youtube kanalını bırakıyorum... youtube kanalı

edit: sanırım hayranı oldum
  • doctor shepherd'ın aile hekimi versiyonu. maşşallah efenim maşşallah
  • bu adam açık ara en yakışıklı doktor youtuber olabilir. medical dramalara verdiği tepki videoları inanılmaz keyifli. boş zamanınız varsa izlenebilir.
hesabın var mı? giriş yap