şükela:  tümü | bugün
  • 7 mayıs 2021'de vizyona girecek olan 2. doctor strange filmi. mcu'dan çıkan ilk korku filmi. elizabeth olsen, filmde rol alacak. wandavision dizisi ile film doğrudan bağlantılı olacak.

phase 4'daki diğer filmler (bkz: #92877207)
  • başlığını açmak için koştuğum ama geç kaldığım ve umarım güzel olacak serinin 3. filmi.

edit: uykum geldi 2. filmi hayal dünyamda çekip direk 3'e geçmişim* kim bilir, allah söyletti belki de*
  • görünen o ki marvel evreninde multiverse'ün başlangıcı olacak film. efsanevi bişey bekliyoruz.
  • dr. strange'in yanına daha iyi bir mcu karakteri koyamazlardı sanırım. beklediğimize değeceğini düşündüğüm film.
  • (bkz: house of m)
  • doctor strange'in devam filmi. burada tanıtılacak multiverse ile x-men'i getirecekler diye düşünüyorum.

edit: şimdi aklıma geldi de, scarlet witch aslında mutant olduğu için ciddi ciddi x-men'i getirecekler galiba. * ayrıca villain nightmare olacakmış.
  • mistik konulara ilgimden dolayı allah allah nidalarıyla sevinçten duvarlara tırmandığım film. ilk filmde doctor strange’in astral seyahat’e çıktığı anları gözlerimden yaşlar aka aka izlemiştim. bu süper kahramanlardan doctor strange kadar sevdiğim bi karakter yok. keşke ilk filmdeki gelişimi biraz daha detaylı olsaydı. neredeyse 22 ay var allahsızlar!!!
  • phase 4’ün en kritik filmi olacaktır. yazarların yukarıda dediği gibi x-men’in yolu yapılacaktır ve belki de house of m... belli olmaz marvel işleri.

acaba villain kim olacak? galactus’un girizgahı yapılsa sinema koltuğuna ıslatırım.*
  • büyük ihtimal villain olarak nightmare'i göreceğimiz 2021 yılında çıkacak serinin devamı film. haberi az önce aldım ve şu an evin içinde koşturuyorum. daha ne olsun!
  • avengers endgame'deki su tutma gücüne ateş tutma gücü ekleyecek olan karakterin yeni filmi.