şükela:  tümü | bugün
3604 entry daha
  • peter capaldi yüzünden doctor who'a 2 yıl ara verdiğim dizi.

geldiği ilk bölümü izleyip "izlemem ben bu adamı" deyip, doctor who'yu bırakma kararımla kitleleri şok etmiştim. (eğer tekrar başlamamış olsaydım, kitleler birkaç yıl sonra bırakma kararımı öğrenip şok olacaklardı.) acımı kalbime gömüp yoluma devam ettim. sebebim de şu idi: orta okuldan beri doktorlara çocuksu bir aşk besliyor olmam ve peter capaldi'nin aşık olmak için fazla yaşlı olması idi(az değil yani dedeş 60 yaşında). ayakkabı bağı paradoksunu anlattığını öğrenince bi bölüm izliyim bari, dayanırım dedim. dayanmak ne kelime, doctor who'ya sevgimi tazeledi kendileri. bıraktığım zamankinden daha çok bağladı beni şimdi bulduğum her boşlukta dw izliyorum. özlemişim be. dur bi bölüm daha atayım. şu sezonu bitireyim tekrar izliycem.

ayrıca: allah belanı versin missy.
  • bence petercığıma milletin alışamamasının en önemli sebebi ilk bölümdeki saç kesimidir. rejenerasyonda adamı normal saçıyla gösterip ilk bölümde kuşa çevirmek nedir yahu? ben de ara verip son sezon başlarken toptan izlemiştim, tipi normalleştikçe daha çok sevdim kendisini.

not: bir 11'ci