şükela:  tümü | bugün
  • sayıları azımsanmayacak kadar çok olan hatunlardır. hatta türkiye için konuşmak gerekirse erkek sayısından daha fazladır. yani burada fangirl dediğimiz "pitır çoook yağuşuklu", "meth bebişim", "devid yağız delükanlım" ruh hallerinde olanlardan bahsetmiyorum. işin felsefesini anlamış, sarmal örgüyü tek harekette çözebilen, senaristleri üzerine 6 sayfa kompozisyon çıkartıp içinde "ben köyde tardis gördüm" gibi şeyler yazmayacak hatunlardan bahsediyorum.

fakat! ne yazık ki bu hatunlarla gerçek hayatta denk gelmeniz biraz zor. en azından ben en son misal doctor who izleme zirvesinde görmüştüm. onun dışında internette çok büyük bir kitle halindeler.

doctor who seven hatun, doctor who seven erkekler için candır.
    çok övdüm sizi, hadi iyisiniz.
  • girdiğim nadir kümelerden biridir.
  • gelecekteki karım.böyle kanepede ayaklarımıza battaniye serip ışıkları kapatıp bir sezon dw izleyelim falan.oha lan hayali bile güzel.
  • doctor who hayranı bir erkek olarak sayılarının daha da artmasını temenni etmekteyim. muhabbet edecek konu çıksın
  • aynı zamanda ingiliz aksanına hasta olması muhtemel hatundur. astrofizikten az buçuk çakan ve doktor who seven bir britishle,tardis icat etme hayalleri kurabilir.
  • doktor diye zengin olduğunu düşünmüş olabilir.
  • dahil olmaktan gurur duyduğum genelleme. minik bir doctor who kitap ayracının havalara uçuracagı kadar çok sevenlerdenim. hangi doktor daha iyi tartışmalarına girmeyelim ama peter capaldiye hala alışamadım.
  • kendisine "hatun" denilmesinden hoşlanmayan kadındır. kezbanlar dw izlemez kırolar. o hatunlar med cezir falan izliyordur ancak.
  • şu hayatta en sevdiğim üç şey. filmler içinden seven. dizilerde doctor who. bir de tabii hatunlar.
  • her daim sempatik gelirler. çok iyi arkadaş olabileceğimi bilirim çünkü ; doctor who bir daha başa dönülüp izlenecek bir dizidir ve sanat eseridir aslında...

ancak hatun kelimesinin kezbanlara kullanıldığını sanan bir malın da bu gruba dahil olması can sıkıcıdır. zira doctor who izlemek senin gibi daha hatun gibi güzel bir kelimenin anlamını bilmeyen bir malı kezbanlıktan çıkarıp ayrı bir sınıfa sokmaz.

bak bak bak triplere bak bi de dw imiş ahahayt. :) kib...

hazır ayarı vermişken; cehaletine de bazılarının bir damla ışık olalım. ukalalığımızdan geçilmesin hahayt! ha ha ha
    (bkz: #47818341) hatun'un kelime anlamı için.