• dsmart go da sadece orijinal dilinde yayın yapan kanal. türkçe altyazı ve türkçe dublaj seçenekleri de bulunmuyor.
  • lanet arabamın egzozuna nikel alaşımlı amonyum bikarbonat susturcu taktım ve şimdi büyükannem gibi ses çıkarıyor veya aman tanrım avladığım yengeç çükümü kopardı lanet olsun dostumm veya burayı şimdi patlatamazsak tünel inşaatında takvimin gerisinde kalırız ve firma sahibi o tüneli götümüzde açar vs. tarzı yayınlarıyla artık iyice boku çıkmış, işi amerikan reality show'a dökmüş belgesel kanalları yanında farkını ortaya koyan adam gibi belgesel kanalı. bi de bildiğin sd yayına hd yazmasalar ya da gerçekten hd yayın yapsalar daha iyi olucak. yine de seviyoruz.
  • an itibariyle konserde isimli programda harika yunan şarkıları dinlediğimiz belgesel kanalı.
  • ”samucha; last journey of the shepherd” adlı muhteşem belgesellere ev sahipliği yapan, butik, anarşist, kalıpsız belgesel kanalı.
  • yönetim merkezi türkiye'de yer alan uluslararası medya kuruluşu spı ınternational bünyesinde hd kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı docubox hd, ilginç yapımları ile dünyamızı, dünya dışını ve gizli dünyaları evlerimize ve ekranlarımıza taşıyor.
  • dsmart, turkcell tv platformlarında yer alan belgesel kanalı. türkçe yayın yapmaya da başlamışlar. ara ara çok enterasan belgesellere denk geldim. bakalım yayin kalitesi bu şekilde devam edecek mi?
  • vodafone tv'de de yer alan kanal.
  • 2017 itibariyle türksat 193. kanala eklenmiş belgesel kanalı.
  • turkcell tv plus platformunda yayın yapan bir belgesel kanalı. alt yazı seçeneği aktif hale getirilerek izlenebilir. yalnız her programda alt yazı seçeneği bulunmuyor. ingilizce dışındaki dilleri ingilizce seslendiren ve konuşan kişilerin eslerine dikkat etmeyen bir adet narrator abimiz belgeselleri katletmekmedir.
hesabın var mı? giriş yap