şükela:  tümü | bugün
  • yazar.
  • şuradaki entry’nin sahibi ucuz oluşum. kendisini düzgün bir şekilde uyarmama rağmen entry’de dolaylı yoldan adı geçen tekvandocu kıza suç atmakta bir beis görmeyerek hala daha üstte çıkmaya çalışan yazarımsı. böyle insanlarla bırak toplum içinde olmayı sözlük ortamında bile karşılaşmaktan tiksindim. eril kişiliği ile kendini bir bok sananlardan. gördüğünüz yerde engeli basın.
  • arkadas burada jandarmaliga soyunmus; elalemin entrisinden kafasina gore nem kapip ayar vermeye calisiyor,
    bak sen.
    burada bulunma sebeplerimden birisi de bir yerde yukarida gorulen arkadas gibileri rehabilite edip topluma kazandirmaya calismak; ama malesef basarili olamadigimiz vaka da cok.
    kendisi engelli listeme dusup yediremeyip buraya pislemeye gelmis birisi; uzerine alinmis yazilanlari.
    kendisini rezil etmis kisi.
    bu arkadaslardan binlerce goreceksiniz burada, sasirmayin.
    onlara sevgi gosterin, ilgilenin, gulun gecin.
    ucuncu sahislar icin not; bu mesele tekvandocu hadisesinin dogru olmasi olmamasi meselesi degil; bu tip erkeklesmis kiz iticiligidir,
    kendisine on kere anlatildigi halde anlamamistir, ve her bu tip arkadas gibi once saygili ve hemen akabinde pisleserek diyaloga girmistir.
    burada kendisine sarkilan kizlar; bir resim bir telefon alamadiklarinda karsidaki kisilerin nasil pislestiklerini iyi bilirler.... bu da ayni mantik.
    bahane ile aklima geldi:
    deli iticiligi ise bambaska biseydir; onu yazmayi unuttum; bu arkadas sayesinde hatirlamis olalim
  • edit: kendi başlığını açıp kendi kendine entry yazan asosyal kişilik. borderline insanlardan da hoşlanıyormuş. kişi kendisine çekeni istermiş.

edit2: telefon numarası, fotoğraf gibi şeylerle benzetme yapmaya çalışmış ayrıca. isteyen herkese mesajlaşmalarımızı atabilirim. iftira atmak kolay delilleri ile gel önce.

ispat kelimesini yazmaktan aciz (isbat yazıyor kendince) birisinin beni tedavi edeceğini inanması büyük ego göstergesi sahiden. sanırım akranları türkçe öğrenirken bu hala bokuyla oynuyordu. eğitim her yaşta verilir yeterki zeka parıltısı olsun. yazdığı çöp entry’lere bakarak onun da olmadığını kolaylıkla görebilirsiniz. engeli kafasına kafasına basınız. *
  • bu entrilerini silmemesini ve o nazik ve kibar kisilik altinda nasil bir hasta ruh oldugunu herkesin gormesi icin burada tutmasini istedigim, buradaki binlerce zavallidan birisi , iyi taniyin bu kibar; hocam , bilmemne edasi ile konusup sonra aniden pislesiveren tipleri.

aferin cocuk, tam da yukarida tarif ettigim kisi oldugunu pek guzel gosterdin, yazmaya devam, ibretliksin

benim icin borderline dan hoslaniyor filan yazman da zaten turkce okuma anlama kapasiteni gostermesi acisindan onemli:
    bkz#77121421

senden korkacagimi mi sandin ; gunde senin gibi yuz tanesi geliyor karsima

hadi simdi imlalari duzelt bi ise yara
    bilmedigin kelimeleri de internetten bak sana turkce ogretecek halim yok.
  • türkçe konusunda acilen bir eğitim alması gerekiyor çünkü doğru yazılan ifadelerin bile yanlış yazıldığını düşünüyor. eğitimci arkadaşlara yönlendirmek isterdim ama bu egoistlik ile onlara da kendi deliliğini geçireceğinden eminim. bırakalım kendi kendine takılsın sözlükte. kendi başlığına entry yazmaya devam etsin.
  • korkma, titre ruh hastası. *

virgül koydum ki bir sonraki kelimeyi söylemeden önce biraz durakla. hadi yine iyisin senin gibileri burada da eğitmeye devam edeceğim. umutsuz vaka olsan dahi.
  • “borderline dan hoslaniyor filan yazman da turkce okuma anlama kapasiteni gostermesi acisindan ,”

hebele hübele ne diyorsun değişik. bu daha yeni yazmayı çözmüş ya gelmiş bana çocuk muamelesi çekiyor. ne olur ne olmaz -de,da ayrı yazayım demiş bir de o var. gelişmekte olan yazarlar arasına sokuyorum seni. *

edit: arkadaş noktalı virgülleri nerede kullanacağını da bilmiyor galiba. her yeri noktalı virgül yapmış türkçesine tükürdüğüm asdffgkfl.
  • korkma titre ruh hastasiaiahahahahha
    fuat avni sen misin?
    madem oyle neden bulastin ?
    entrimde ne yazacagimi sana mi soracagim?
    arti pardon; sen kimsin ki?
    canin nereye istiyorsa tukur; senin gibi on paralik adama cevap yazarken imla kasamayacagim ; okudugunu anla anlamadigini da bosver .
    baska bir entrimin altinda ozellikle “ itler mesaj atmasin” dedigim halde,
    okuman anlaman kit oldugu icin mi
    ustune alinmadin; ayni senin gibi durduk yere pislesen ; ona buna sarkip eglencesini bulan insanlar icin ; benden uzak durmalarini soylemistim oysa; sen ve senin gibileri kasdederek.

zaten bir amacim da senin gibileri ifsa; nasil pislesiyorsunuz gorsun insanlar. sarktigin ettigin kim varsa gorsun.
    hatta arkadaslarin da vardir senin suru seklinde takildigin; onlari da cagir,
    nesemizi bulalim
    entrilerimde kim oldugum ortada, senin ne ayak oldugunu da okuyanlar gorsun.
    devam koc.
    merak edenler icin not; psikiyatride bu harekete projeksiyon denir:
    bu zavalli yazdikca , toplu olarak , bu gelismemis arkadaslarin ruh durumlarini analiz edecegiz
  • bordo klavyeli bir yiğit doktordur kendisi tabii yerseniz. ha ben doktorum bak ne biçim hem de demeye çalışmış entry’lerinde. hey yavrum hey doktorluk kimlerin eline geçmiş. sana hasta diye gelen insanı hasta eder bu mahlukat. kendine faydan yok senin. doktor dediğin bilim adamıdır, kanıtları olmadan bir şeye inanmaz. senin gibi klavye başından ona buna iftira atmaz. tekvandocu kıza iftira atıp kimsenin hayatını söndüremezsin. bu gibi toplumsal linçlerin ne gibi sonuçlar doğuracağını bilmeyen biri gelmiş bana doktorum ayağı çekiyor. sana gelen hastalara git kendini as diyorsundur sen kesin. bu kişiyi tanıyan arkadaşları mesaj kutuma bekliyorum. böyle insanların bu meslekte olması büyük hata olmuş.