şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şuradaki entry’nin sahibi ucuz oluşum. kendisini düzgün bir şekilde uyarmama rağmen entry’de dolaylı yoldan adı geçen tekvandocu kıza suç atmakta bir beis görmeyerek hala daha üstte çıkmaya çalışan yazarımsı. böyle insanlarla bırak toplum içinde olmayı sözlük ortamında bile karşılaşmaktan tiksindim. eril kişiliği ile kendini bir bok sananlardan. gördüğünüz yerde engeli basın.
  • edit: kendi başlığını açıp kendi kendine entry yazan asosyal kişilik. borderline insanlardan da hoşlanıyormuş. kişi kendisine çekeni istermiş.

edit2: telefon numarası, fotoğraf gibi şeylerle benzetme yapmaya çalışmış ayrıca. isteyen herkese mesajlaşmalarımızı atabilirim. iftira atmak kolay delilleri ile gel önce.

ispat kelimesini yazmaktan aciz (isbat yazıyor kendince) birisinin beni tedavi edeceğini inanması büyük ego göstergesi sahiden. sanırım akranları türkçe öğrenirken bu hala bokuyla oynuyordu. eğitim her yaşta verilir yeterki zeka parıltısı olsun. yazdığı çöp entry’lere bakarak onun da olmadığını kolaylıkla görebilirsiniz. engeli kafasına kafasına basınız. *
  • türkçe konusunda acilen bir eğitim alması gerekiyor çünkü doğru yazılan ifadelerin bile yanlış yazıldığını düşünüyor. eğitimci arkadaşlara yönlendirmek isterdim ama bu egoistlik ile onlara da kendi deliliğini geçireceğinden eminim. bırakalım kendi kendine takılsın sözlükte. kendi başlığına entry yazmaya devam etsin.
  • korkma, titre ruh hastası. *

virgül koydum ki bir sonraki kelimeyi söylemeden önce biraz durakla. hadi yine iyisin senin gibileri burada da eğitmeye devam edeceğim. umutsuz vaka olsan dahi.
  • “borderline dan hoslaniyor filan yazman da turkce okuma anlama kapasiteni gostermesi acisindan ,”

hebele hübele ne diyorsun değişik. bu daha yeni yazmayı çözmüş ya gelmiş bana çocuk muamelesi çekiyor. ne olur ne olmaz -de,da ayrı yazayım demiş bir de o var. gelişmekte olan yazarlar arasına sokuyorum seni. *

edit: arkadaş noktalı virgülleri nerede kullanacağını da bilmiyor galiba. her yeri noktalı virgül yapmış türkçesine tükürdüğüm asdffgkfl.
  • bordo klavyeli bir yiğit doktordur kendisi tabii yerseniz. ha ben doktorum bak ne biçim hem de demeye çalışmış entry’lerinde. hey yavrum hey doktorluk kimlerin eline geçmiş. sana hasta diye gelen insanı hasta eder bu mahlukat. kendine faydan yok senin. doktor dediğin bilim adamıdır, kanıtları olmadan bir şeye inanmaz. senin gibi klavye başından ona buna iftira atmaz. tekvandocu kıza iftira atıp kimsenin hayatını söndüremezsin. bu gibi toplumsal linçlerin ne gibi sonuçlar doğuracağını bilmeyen biri gelmiş bana doktorum ayağı çekiyor. sana gelen hastalara git kendini as diyorsundur sen kesin. bu kişiyi tanıyan arkadaşları mesaj kutuma bekliyorum. böyle insanların bu meslekte olması büyük hata olmuş.
  • işsizlik makamındaki baş daktır. doktorum demiş miydim? parasız asla vermem demek istiyor. emekçi kardeşlerimizden biri. *

edit: okuyan arkadaşlardan şimdiden özür diliyorum ama bu arkadaş bu dilden anlıyor maalesef.
  • kendisini antisosyal diye tanımlayan şahsiyet için hayal kurduğumuzu düşünen tek hücreli oluşumsu. yeni yazar olmuş, götü everest’in tepesinde havalanan adam gelmiş buradaki insanlara kendince öğüt veriyor. sana 5 koyun versek güdemezsin neyin abiliği bu koçum?

edit: hayal edemeyeceğin makamlarda olan insanlardan oluşuyoruz. sağlık ocağında göt büyütenlerden değiliz amca.

edit2: ingilizceme laf etmiş dedemiz. kendisi türkçe konuşmaktan aciz görüyorsunuz. *
    bir şeyler geveliyor kendince. ingilizceme laf edecek son kişi bile değilsin ya asdfhfk.
  • hala daha yanlız yazıyor ya puahahaha. ya amca yazmadan önce bir tdk’ya sor en azından ne bunun doğrusu diye. daha ne kadar itin götüne sokacağız seni. evin orası diye mi alıştın ne yaptın anlamadım ki asdjdk.

bunun gibi psikiyatrik insanlar nasıl doktor olmuş anlamıyorum. herhalde başımızdaki insanlar gibi çakma diploma ile bir yerlere girmiş. tez elden araştırılsın.

kapısından geçemeyeceğin okullar vardır mesela kendi okulum gibi. kapısından geçemeyeceğin insanlar terimi kullanılmaz amca. özel ders vol. bilmem kaç oldu. o kadar öğrencim oldu bunun gibi malına rastlamadım doğrusu.
  • yakın zamanda asdf, surpfn, sldjdk yazan bir çaylak bu entry’leri ile yazar olmuştu. sen de yeni yazar olmuşsun ama sanırım kanzuk seni görmezden gelmiş yoksa bu vasıfsız entry’lerinle burada barınabilmen bir mucize.

dipnot: 1 sene çaylaklık+6 senedir yazar olan kişi beyanı.