• az önce tesadüfen denk geldiğim kanal. kesinlikle takip edilmeli. türkiyede bu tarz bir youtuber görmeyi hayal etmezdim
  • adamın hası videoları da gayet güzel ve samimi doğa severseniz izlemenizi tavsiye ederim
  • doğa ananın biricik oğlu hayat hocasıdır
  • benim gibi bir apartman çocuğu için inanılmaz bilgiler verdiğini düşündüğüm, doğa dostu, iyi insan.
  • doğaya karşı sevgi ve saygıyı ilke edinmiş youtube kanalı. doga bilgisi ust seviye olan abimizin, hayatın kötü yüzünü yaşaması ve kendi iç dünyasında huzuru bulması güzel bir ders insan için.
  • ilgiyle takip ettiğim youtube kanalı. ahmet ağabeyin doğallığı, şivesi, içtenliği sayesinde bir çok videosunu tek günde izledim. böyle insanlara her zaman her yerde ihtiyaç var.
  • afyonkarahisar başmakçı ilçesinde doğmuş,büyümüş ve yaşayan doğa insanı,youtuber. kendisi eski marangozmuş. bu adamı don kişot'a benzetiyorum, modern don kişot'dur kendisi. endüstriyel olan herşeye savaş açmış kendi çapında ve söylediği herşey de a dan z ye doğru ve haklı.
  • idolümdür, 10 numara insandır. börtünün böceğin dostudur. takip edin, ettirin. yakınsanız yardım edin, imkan sunun.
  • kanalda paylaştığı son videosunda ara verdiğini, ismini burada yazmayayım, birisi tarafından dolandırıldığını söyleyen; pek doğasever sevecen birisinin youtube kanalı.
hesabın var mı? giriş yap