şükela:  tümü | bugün
  • bugün 8.30'da 6.kattan düşen kedimiz için aradığımız,arayınca meşgule atan 2.arayışta telefonu kapatan,çalışanlarından siz ulaşın biz ulaşamadık dediğimizde 10.30'da gelir bekleyin denilen,10.30'da gelince de banane başka yere götürün kediyi ben mi düşürdüm diyip kediye bakmayı red eden veterinere sahip olan hayvan evi.

    [http://www.dogahayvanevi.com/ http://www.dogahayvanevi.com/]bi de kedi resimleri koymuş sitesine,ki getirdiğimiz hayvana son 1 senede 2000tl harcama yapıldı,onları yaparken hiç bir sorun yoktu nedense.
  • ümraniye deki versiyonu için karaciğer rahatsızlığı nedeniyle başka bir klinikte 20 gündür tedavi gören kedimi mesafe uzak ve ben rahatsız olduğum için getiremeyeceğimi söyleyince hekimlerimiz biz reçete edelim siz evinize yakın bir yerde yaptırın dediler , tedaviyi yarım bırakmayın diye ısrar ettiler. son 2-3 serumunu yaptırmak üzere evime yakın tek veteriner olduğu için burayı aradık ilaçları söyledik yapıp yapamayacaklarını sorduk, tabi biz yapıyoruz dediler. gittiğimde ilaçlardan bir tek izotonik (bildiğiniz serum) olduğunu söylediler, diğerleri var mı diye ısrarla sorup, var cevabını alamadığım ancak yok da demeyen, ben ilaçlar konusunda ısrarcı olmasam muhtemelen ilaçları olmadan serum yapıp yollamayı düşünen bir kurum. telefon görüşmesi ve internet yorumlarından böyle bişey olacağını az çok tahmin etsem de , asıl veterinerlerimiz bu ilaçlar her klinikte olur merak etmeyin dediği için (olmayabilecek olanları bana verdiler zaten), gittiğim ve bir daha sokağından geçmeyi bile düşünmediğim veteriner. eğer bana bu ilaçlar yok diye telefonda ya da oraya gittiğimde dürüstçe söylenseydi, normal karşılardım. etrafta hayvan bakan çok kişi yok, ellerinde olmayabilir. ancak ilaç isimlerinden bile haberdar değilmiş gibilerdi. ben aşıya bile gitmem.hasta hasta 1,5 saat yol geldim .3 saat serum bekleyip tekrar o yolu döneceğim.