• erkan oğur'u perdesiziyle görmek sevindirmiştir.

hanım ablalar da güzel yorumlamışlardır.

doğa için çal x'i bekleyelim bakalım.
  • çıkandır. ellere sağlık olandır.
    https://www.youtube.com/watch?v=80awaore4gq

istek editi: ekip sanırım burayı okuyormuş, ben de istek talebinde bulunayım dedim. neşet ertaş ah yalan dünya. uzun uzun olsa, dinledikçe kendini özlettirse bir de içerisinde suavi yorumu olsa ne güzel olurdu.
  • hey onbeşli türküsünün hakkını veren bir çalışma olmuş. oyun havası ya da remix tadında değil. olması gibi duygusunu veren hikayesine yakışan bir şekilde.
  • şu ülkede çok şükür güzel seyler de oluyor...

“ 5:50 deki, sen benden vaz geçtin ama ben senden gecemiyom” kısmı ve arkadaki kesilmiş ağaç beni benden alandır..
  • gayet başarılı olmuş içinde erkan oğur barındıran yeni doğa için çaldır.
  • proje güzel. müzisyenler güzel. türküler güzel. seviyoruz ailecek.

yalnız 8'de cem yılmaz vardı. youtube linkine baktığında cem yılmaz çıkıyordu. ki müzik konusunda hafife almayın o adamı. ciddi eğitim almış, kendini geliştirmiş bir adamdır. elini attığı her konuda cidden altyapısı sağlamdır.

peki 9'a gelelim. link'e bakınca niye tuvana türkay çıkıyor? tamam sesi güzel belki de ama tuvana türkay kimdir? erkan oğur gibi bir adam varken o videoda hele?

kendisine bir şey demiyorum ama neden güzel kadın diye bu kadını kullanıyorlar? bir kadını hit için neden kullanıyorlar?

olay yavaştan sosyal sorumluluk projesinden başka yerlere kayıyor. bekleyip göreceğiz.
    ama ne olursa olsun, kaliteli iş dinliyoruz.
  • çok güzel olandır. hey onbeşli türküsüne kadın sesinin daha güzel gittiğini de fark ettirmiştir. keşke hayde gibi biraz daha hareketli bir türkü seçilseydi, daha fazla dikkat çekerdi.
  • güzel bir çalışma olmuş, gözümüzün gönlümüzün pası silinmiştir. ne güzel sesler var, niye biz her zaman bunları dinleyemiyoruz ki dedirtmiştir. erkan oğur katkılı harika düzenleme, emeği geçenlerin ellerine sağlık.
  • anca çalın olum. doğa için bir bok yaptığınız yok. artvin'de rize'de antalya da ormanlar talan edilirken, zeytinlikler imara açılıp talan edilirken hiç biriniz yoktunuz piyasada.

bizim aydın ilerigörüşlü geçinen kesim de böyle şeyleri çok sever. bir kere popüler oldu ya.. paylaşacak "oov doğa için çal 9 çıkmış " diyerek. doğa için çalanları takip ettiğiniz kadar doğayı takip etmiyosunuz.

gerçi kime ne anlatıyorum. bu laflarıma karşılık çıkıp "ne saçmalıyosun, ne doğası, banane doğadan, ben müzik dinliyorum" derlerse de şaşırmam. derler yani.
  • çok ciddi bir emek var. çok güzel olmuş. van’lı arkadaş okurken kedinin olması da ayrıca gülümsetmiştir.
hesabın var mı? giriş yap