şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dronetürk imzası ile hazırlanmış inanılmaz güzel görüntülere sahip video.
    bu proje ses getirir benden söylemesi.
    türkiye'de ne güzel gezilecek görülecek yerler varmış dedirten video.
  • hazırladıkları videoya bol bol memleketim rize'nin yaylalarını koydukları için teşekkür etmek istediğim topluluk.

hazırlanan video çok profesyonel duruyor. umarım devamı gelir.
  • izlerken kendinizi zaman zaman orta dünyada hissedeceğiniz muhteşem video. çekim kalitesi açısından süper olmuş. emeği geçenlerin eline sağlık.
  • kesinlikle daha fazla görüntülenmeyi hak eden video. proje harika, çekimler harika. droneturk'un kendi youtube kanalından izlerseniz altında hangi saniyede hangi görüntü geliyor kolaylıkla geçiş de yapabilirsiniz.
  • facebook üzerinden dronetürk grubunun yapımı,
    ilk video nispeten güzeldi,fakat 2.videoları bende tam bir hayal kırıklıgı yaşattı.
    2.videodaki sahnelerin çoğu 1.videodan gelme,kar efekti çok kötü ve seçilen müzik lüks kebapçılarda çalınası türden.

ek olarak ingilizce versiyonu da olursa daha iyi olabilirdi.
  • karedeniz özel bölümü ile memleket hasretimizi gidermiş oluşum. takipteyiz.
  • dronetürk ekibi tarafından türkiye'nin güzelliklerini dahadan görülmemiş açılarla havadan tanıtmaya çalışan gönüllüler projesi.

mustafa kaçan isimli gönüllünün önderliğinde ilerleyen, ülkelerinin güzelliklerini en iyi şekilde göstermek isteyen başarılı proje.
  • karadenizin eşsiz güzelliklerini yansıtan, harika bir video içeren proje .görüntülenme sayısının bu kadar düşük olması beni üzdü. doğa için uç

facebook, ya üye ol ya da buradan git dediği için dronetürk'ün sayfasını inceleyemedim. instagram hesapları olsaydı daha çok kişiye ulaşabilirlerdi.