şükela:  tümü | bugün
432 entry daha
  • normalde sanki hiç yokmuş gibi, şu sıralar kampüslerdeki mobbing seviyesinin iyice çığrından çıktığı eğitim kurumu. işten ayrılmak isteyen veya derse girmeme kararı alan öğretmenler tehdit ediliyor ve türlü türlü yaptırım uygulanıyor. huzursuzluk seviyesi iyice yükseltiliyor. arkadaşlar bi bok yapamazlar. yöneticiler. öyle bir psikolojik baskı yapıyor ki sanıyorsun yanlış yapıyorsun, hatalısın. alakası bile yok. bunun artık meslek etiğiyle de alakası kalmadı. basın istifayı, hukuki yollardan hakkınızı aramaya bakın. doğa’dan başka okul mu yok ya? aylardır “satılıyor, satıldı, haftaya maaşlar yatıyo” diyip diyip oyalıyorlar. milletle ta*ak geçiyorlar resmen!
  • maaşının alamayan öğretmenlerin sıkıntı yaşamaması ve okula yaşatması için gerekli yasal işlemleri başlatması tavsiye edilir.

    okula hacze gidip müdürün, “burası ticarethane değil. bir okul.” diyerek fenalaşmasından sonra öğrencilerin bu kış günü ormanda ders yapması.

    * *
  • aylardır maaşı ödenmemiş, ay sonunu nasıl getireceğini düşünen öğretmenlerin düzgün bir eğitim veremeyeceklerini bilen ebeveynlerin çocuklarını yazdırmayacakları kolej.
11 entry daha