• vermedim çocuğumu, kaprisler diz boyu, haberler diz boyu, açıklama yok bilgi yok.
  • bu sene kayıt için epey aradılar ama her seferinde bu maaş konusunu belirterek görüşmeyi reddettim, bir süredir aramayı bıraktılar. sürekli inkar ediyorlardı ama anlaşılan bu konuda hiç gelişme yok. bu durumu bile bile hem insanların ücretini ödemeyen bir okula para kazandırmak hem de çocuğumu böyle bir yere emanet etmek nerden baksam ahmakça olurdu. bu maaş ödememe durumu düzelmedikçe veli kaybetmeye devam ederler. mağdur çalışanlar için üzücü bir durum.
  • yok ebesinin şeyi
    ulen ilkokula giden yiğenim için 20 bine yakın para alıyorlar.
  • doğa kolejinin katara satılmak üzere olduğunu duyduk. satılınca maaşlar normale döner.
  • kesinlikle gündemde tutulup, insanların dikkatini çekmesi gereken bir konu.

mağdur olan tüm öğretmen arkadaşlara da sabır diliyorum.
  • öğretmen değil köle arayan ve çalıştıran bir kurum daha.kayıt zamanı velilerin gözü boyanır fiziksel olarak okullar cezbedici donatılır ama içerisi yani asıl eğitim amaçlı olan bu okullar öğretmenlerini maaş yolu ile psikolojik yönden çalışamaz hale getirir.sürekli güler yüzlü ve enerjik olmanız çocukları her anlamda eylemeniz beklenir ve en düşük çalıştırabilecekleri şekilde çalıştırmak isterler.çünkü neden olmasını dimi? senin yerine çalışıp bunu kabul edecek adam çok .bir hiçsin.eğitim hayatın öğretmenlik becerilerin umurlarında değil.zaten dertleri eğitimde değil .okul görünümlü ticarethaneler leş zihniyetli yöneticiler.sonra bir heves mesleğini eline alan ve ideallerini yitiren öğretmenler.
    abv.
  • doğa koleji değil doğa ticarethanesi
    öğrenciye de müşteri gözüyle bakıyorlardır
  • öğretmen arkadaşlara sabır diliyorum.
  • feto okullarının bir kısmı da bunlara sahibine devredildiydi, para kazanamadığı için maaş yatırmıyor değil hayvan gibi kazanıyor ama burdan kazandığı ile diğer sektör yatırımlarını sübvanse ediyor ve devlet de buna hiç ses etmiyor, ne güzel türkiye be...
hesabın var mı? giriş yap