• kurulur kurulmaz xiaomi markasının resmi dağıtıcısı olduğu iddia edilen firma. yönetim kurulu başkanlığını murat mutlu yapıyormuş, tanımıyorum. böyle bir firmanın olup olmadığı da muamma. ortalıkta dolaşan haberlere göre adamlar bildiğin herkesi trollemişler.
  • telefonları dubaideki aracıdan ithal eden bir olusum.

tutar mı tutmaz cünkü senin sattıgın telefon ile hepsiburadaki satıcı arasında 400 tl fark var. biri teknik servisi kendim veriyorum deyip vermiyor diğeri kvk ile anlaşmış, yani o da vermiyor.

ayrıca mi modelli genelde çift sim kartlı o yüzden operatörlerde satılma şansı düşük böyle olunca da taksit yokken tutması zor görünüyor.
  • distribütör değildir. cepport'tan ya da turuncu mağaza'dan farklı değildir. hatta onlardan iyi bile değildir, sitelerinde hala mi6 pek yakında yazıyor.
  • distribütör değildir, xiaomi türkiye'de distribütörlük vermiyor, kesin bilgi yayalım..
  • mi marka telefonlar için kvk teknik servis ile anlaşarak yanlış ata oynamıştır. o kvk teknik servis'dir ki, parça satmak için, sudan bahanelerle her garantili cihazı kullanıcı hatası diyerek garanti dışı bırakacaktır. teleservice varken yapılır mı bu be?

edit: doğa mobil web sitesi

edit 2: evofone'a kaptırmış distribütörlüğü
  • gerek xiaomi'nin çin sitesinde gerek kendi sitelerinde xiaomi'nin resmi distribütörü olduklarına dair bir kanıt bulamadım.

yani xiaomi'nin resmi olarak ülkemize gelmiş olması diye bir şey yok. bu tamamen internet dedikodusu.
  • bilişim sektöründe rol alıp herhangi bir web sitesi olmayan mobil iletişim firması . ilginç valla
hesabın var mı? giriş yap