• gerçek adı emrah koçer olan doğa dostu. ona doğa dostu demek az bile kalır. kendisini her zaman doğadakiyabancı olarak görüp bu şekilde yaşamayı şiar edinmiş güzel insan. doğaya neden saygı duymamız gerektiğini, doğada geçirilen zamanı kendimiz için daha değerli daha dolu dolu nasıl işleyebileceğimizi bizlere samimiyetle aktaran kişi.

instagram hesabı instagram hesabı
    okumak isterseniz bloğunu sakın kaçırmayın
    youtube kanalı izlemek isterseniz

kendi sözlerini de şuraya not düşelim:

--- spoiler ---

özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığım asansörde, masama gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anladığımda; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşmaya çalışan bir beyaz yakalıyım.

plazanın ardındaki doğada tanımadığım onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyorum. artık bu yabancılığı üzerimden atmaya çalışırken, evli ve aynı zamanda 5 yaşında bir kız babası olarak; doğadaki deneyimlerimi, doğaya çıkmaya vaktim yok diyenlere örnek olma çabasında paylaşıyorum.

emrah koçer
    --- spoiler ---
  • (bkz: emrah koçer)
  • gençliğime, öğrencilik yıllarıma dair içimde kalmış tüm ukdelerin vücut bulmuş halidir emrah koçer.

ahşap ile ilgili hobiye sahip olmak istemiştim yıllarca, hep erteledim. sonrasında bu ahşap merakı deriye kaydı. deri ile ilgili başlangıç kitinde bulunması gereken malzemeleri araştırırken bir videosuna denk geldim.

sonra ver elini deri cüzdan, kuksa bardak, kamptı, ateşti derken baktım sıkı takipçisi olmuşum.

doğayı, doğa ile iç içe yaşamanın aslında hayal olmadığını, doğal olan şeyler ile iştigal etmek için illa radikal kararlar alıp yerleşik düzenden ayrılmaya gerek olmadığını gösteren şahsiyetleri seviyorum.

sosyal medya hesaplarına bir göz gezdirmenizi öneririm eğer ahşap, deri, kamp ve doğa hayatı ilginizi çekiyorsa.

doğadaki yabancı youtube kanalı: https://www.youtube.com/…l/uc059arl6rkyslyebkjxm7ya

instagram hesabı: https://instagram.com/…yabanci?igshid=12w74kutnzot5
  • artık hepsiburadadaki yabancı olmuştur ki neredeyse bütün paylaşımlarında 'şunu aldım kaçırmayın', 'bunu aldım çok iyi' ifadeleri yer almaktadır. profil nereden nereye geldi. gerçekten çok mu kazandırıyor da çocuğun için hatıra defter olarak açtığını söylediğin hesabı işe yaramaz ürünleri doldurduğun sıradan bir reklam profiline döndürdün?
hesabın var mı? giriş yap