şükela:  tümü | bugün
  • en bilinen çeşitleri için (bkz: doğadan form) (bkz: doğadan active)..
  • ihlamur cayi rezalet olan firmadir. poset ihlamur isteyenlerin liptonu tercih etmeleri onerilir.
  • bogurtlen cayi soguk olarak yapildiginda mukemmel olmaktadir tercihen seker de konmalidir tabi soyle buzu da agzina kadar doldurdun mu bardaga, icme de yaninda yat misali.. oyle bir sey olur yani..
    ama bogurtleni ne kadar iyiyse yesilcayi o kadar kotudur temanin ki onerilir.
  • rezene cayi harikadir, hele ki uyku tutmayan gecelerde icildiginde derhal balyoz etkisi gosterir
  • böğürtlen çayı ve meyve rüyası adını verdikleri karışık meyve çayı çok yoğun aromalı ve lezzetlidir. çay, kahve ve kola ile bol bol kafein depolamış bünyelerin, dinlendirilmesi için içilmesi pek güzel olabilir.
  • tarcinli elma cayi, diger elma caylarindan cok daha lezzet dolu ve super kokuludur.
  • ozellikle yesil cayi pek muhtesemdir bu markanin. icinde ginkgo bulunanlari yeni mi cikti bilmiyorum ama, bagimlilik yapiyor adeta. hem gingko da hepimizin bildigi uzere benim gibi balik hafizalilar icin pek yararli bir madde. gunde 3-5 kere bunu icerek vakit gecirmediginiz zamanlarda, kutusunu kokluyorsunuz. bir de tatlandirmak icin icine bal koyarsaniz tadina doyum bile olmuyor. iste boyledir bu dogadan'in yesil cayi, cok keyiflidir. yalniz kutularindaki fazla yesili ve biraz da tasarimi rahatsiz etmiyor degil. yine de cok seviyoruz biz bu dogadani.
  • bu markanın ıhlamur poşet çayının en büyük özelliği insanı sinir hastası etmesidir. olayı biraz daha detaylanırırsak: bir adet doğadan ıhlamur poşet alınır. sıcak su dolu bardağın içine bırakılır. ama o da ne?. ıhlamur dolu poşet gaz yapar ve hemen su yüzüne çıkar. bastırmak için uğraşırsınız. ama dümbük poşet bir türlü su içinde batarak demlenmek istemez. inatçı bir kişiliğe sahipseniz poşetin ümüğüne basarak su içinde boğmaya ya da bardağın kenarına bastırarak içindeki havayı çıkarmaya çalışırsınız.
  • cikardiklari cikolatali cay icin muhtemelen hic tat testi yaptirmamis firma. o derece kotu ki icmemek icin uzerine para vermeye hazir olabiliyor insan..
  • masajlı - çekik gözlü muhteşem yeşil çay reklamıyla alkışı hak eden firma.

ikinci bir atlasjet vakası* olmadığına ve fikrin tamamen orijinal olduğuna inanmak istiyor insan.

not: ne adammış bu hulusi derici, artık her iyi fikir karşısında "ya bu da sahteyse" paranoyasına girmemize sebep oluyor ya...

(bkz: henuz ikinciyiz niye bizimle ucasiniz ki)

edit: tamamen orijinalmiş, öğrendim, huzur buldum.