şükela:  tümü | bugün
  • siyah çaydan ziyade bambaşka lezzetlere açık insanlara süper tatlar sunan ve bu tatlardan zerre hoşlanmayan üçüncü kişileri cezbetmeyecek olan doğadan firmasının yeni ürünü. en önemli faydası metabolizmayı hızlandırması ve şekersiz çok rahat içilebilir olması bana kalırsa ve içinde de şunlar var bu çayın;

kekik
    yeşil çay
    biberiye
    funda yaprağı
    mate yaprağı
    kiraz sapı
    ısırgan yaprağı

evet evimin kapısının önüne kadar bir paket yollamasalardı bu entry kendini çoktan imha etmiş olacaktı. müdavimlerini düşünecek inceliğe sahip bir satış politikaları olduğu için hemen üç kutu doğadan almaya markete gidiyorum ben.
  • metabolizma hızlandırma çayıdır. iştah açar ama yağ da yakar. protein diyeti yapanlar için idealdir.
  • yeşil çaydan sadece 1 yudum alıp bırakmış biri olarak söylemeliyim ki tadı da kokusu da hoştur. tavsiye ederim. sadece kilo problemi olanlar değil vücudunu toksinlerden arıtmak isteyenler de içebilir.
  • şekersiz mis gibi giden çay. en çok kekik tadı hissediliyor, çok da güzel oluyor.
  • buna mis gibi demek için 7 yıl sahra çöl'ünde, 9 yıl alcatraz hapisanesinde, 11 yıl da robinson gibi ıssız ada'da sadece muz, hurma ve kurtlu salatayla beslenmek gerek. hani o denli çaresiz kalırsın ki çöldeki serap vazifesi görsün. başka türlü mümkünatı yok. kazara evde, işyerinde dolapta falan görsem hayattan soğurum.
  • kekik kokusunun baskın olduğu, içince sağlıklı birşey yapıyormuş hissi yaratan çay...
  • kekik kokusu sebebiyle bende et yeme isteği yaratan garip çay.
  • işeten bi çay. içip içip tuvalete taşınıyorsunuz. bir fincanın içine iki dilim de limon attın mıydı, şekersiz hakikaten mis gibi gidiyor. çok sevdim. işetmesini ayrı sevdim. şırıl şırıl işetiyor valla ne güzel. sidik zoru olanlar eqlesin, aman içsin.
  • işetiyor.
  • bir diğer özelliği de çok tatlı uyku getirmektesidir.

diyetisyenim günde iki fincan içmemi tavsiye etti, kahve hastası bir insan olarak günde iki fincanımı seve seve bu çaya ayırıyorum.