şükela:  tümü | bugün
  • ürün açıklaması

doğadan dokuzlu çay 20'li paket içerisinde satışa sunulmuştur. formuna özen gösterenler için ideal olan
    doğadan dokuzlu çay; biberiye, funda yaprağı, kiraz sapı, yeşil çay, mate yaprağı, barut ağacı, dut yaprağı, tarçın, kekik gibi faydalı 9 adet bitki içermektedir. en çok tercih edilen bitkilerden üretilen dokuzlu çay'ın tat ve kıvamı özel olarak hazırlanmıştır.

diyet programınızda rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. doğadan dokuzlu çay; yeme sıklığını azaltmaya yardımcı olur. vücuttan sıvı atılmasını kolaylaştırır. ayrıca metabolizmayı hızlandırmayı destekler. doğadan dokuz çay'ı, diyet programı uygulayanların dışında formunu korumak isteyenler de afiyetle tüketebilirler.
    (alıntı )

not: migros ve carrefoursa'larda bulunmaktadır.
  • real'de de var.
  • cherrybean coffees'e gidip de 8-10 liraya içtiğim çaydan pek de farkı olmadığını düşündüğüm çay. alttan alttan reklam kokan hareketler bunlar diyebilirsiniz ama amaç o değil.
  • direkt ''9'' rakamının mıknatısı ile market reyonunda gözüme çarptığı anda almaya karar verdiğim karışık bitki çayı. bu vesileyle mate yaprağı (bkz: yerba mate) ve barut ağacı kabuğu (bkz: barut ağacı) gibi daha önce hiç duymadığım yeni isimleri de öğrenmiş oldum. ilginç.

tabii ki suya atmadan önce bir kokladım ilk. kiraz sapı ve kekik aroması burnuma çarptı. hoş.
  • acayip güzel bir şey bu, hem metabolizmayı hızlandırıyor hem de özellikle pms dönemi insanı yatıştırıyor. özellikle işyerinde içiyorum; birilerini gırtlaklama ihtimalimi 1/9 oranında azaltıyor.