şükela:  tümü | bugün
  • kırmızı yonca, civanperçemi , mayıs papatyası, çoban çantası , karahindiba , gül, söğüt kabuğu, zerdeçal ve aromalar bulunan
    adet dönemi sancılarına yardımcı olması amacıyla üretilmiş çay. limon aromasıyla bastırılmaya çalışan ehveni şer bir tada sahip.
    etkili olması için mensturasyon döneminden 3 gün önce içilmeye başlanması gerektiği belirtiliyor.
  • eğer söylendiği gibi "kadınları rahatsız eden belirtilerin hafifletilmesine yardımcı olarak stressiz bir hayata davet ettiği" doğruysa davetlerine en kısa sürede icabet edeceğim *. eğer dedikleri gibi belirtiler hafiflerse sadece tarafımdan alacakları hayır duası ile bile doğadan'ın sırtı yere gelmez.

http://www.avmgazette.com/…dan-ozel-gunler-ile.aspx
  • hani zıkkım iç derler ya, işte bu çayın tadı ona benziyor.
  • kokusu çok hoş ama tadı berbat bir çay. zaten sinirim tepeme çıkmaya müsait, gel bir de sen vur ey çay!
    şebnem ferah - delgeç moduna geçmek işte böyle bir şey.
  • kendimi calcium c sandoz yiyormuşum gibi hissettirdi. öyle berbat bir tat ve aroma.. ama şu an acıdan öyle gözüm döndü ki çaresizce medet umuyorum..
  • bayanlar çayın tadını değiştirmişler, artık kendimizi parfüm içiyor gibi hissedebiliriz.
  • beni mutlu eden, rahatlamamı sağlayan çay. onu bilmem de bir özel günler çayı var, ona inanıyorum gibi bir şey benimkisi. ama uyku getiriyor sanki. ''azıcık gözlerimi dinlendireyim'' diyorum, bir bakıyorum 9 saat aralıksız uyuyorum. tadı konusunda ise diyebileceğim tek şey: ''burnunu kapat, yarısını iç; burnunu kapat, diğer yarısını bitir.''
  • erkekler için hayat kurtarıcı*
  • cornflakes, çokonat, laviva, helen harper ile birlikte alınır. sinirleri yatıştırır, ağrıyı azaltır ve bir şekilde insanı blankaya çevirmekten kurtarır.
  • adamı çokhiyi rahatlatan bir çaymış yav. sadece kadınlar için değil bence erkekleri de özel hissetiriyor.