şükela:  tümü | bugün
  • doğadan'ın bir tür karışık bitki çayı. doğadan relax'a ek olarak içinde passiflora da bulunur. rahatlattığı rivayet olunur ama sanılanın aksine kafa yapmaz.
  • passiflorasiz olaninda var midir bilmem ama bu valerian root iceriyormus ki valerian root berbat kokar. tadinin kotu olmasinin tek mantikli sebebi bu gibi geliyor.

edit: valerian digerinde de varmis. :/
  • etkili bir çay. kokusu garip tadı berbat olsa da içince her şeyi unutturuyor. yarım saatte mala bağlayıp uyku moduna geçiyorsunuz.
  • fiyatının ne kadar olduğu merak konusu çay
    internette18 lira gibi uçuk bir rakama rastladım ama gercek piyasa ederini bulamadım.
    bilen eksicilerin bilgilendirmesi rica olunur
  • fiyati 18 lira ise kafama cekicle vurur oyle rahatlarim daha iyi.
  • henüz demlenmemiş poşetli hali günlerce giyilmiş çorap gibi kokuyor. eve benden başka giren yok, e benim de ayağım kokmuyor peki birkaç gündür burnumu delen bu koku nereden geliyor derken hmmpfs hmpfs delirmeme vesile oluyordu. güya rahatlatan çay.
  • bir haftadır tükettiğim bitki çayı. deliksiz rahat bir uyku sağlıyor, uyandığınızda uyuşukluk hissi de vermiyor. tadı bildik karışık bitki çaylarının tadında, içimi kolay. uykuya geçmekte zorlanıyorsanız tavsiye edilir.
  • günde üç bardak içince az miktar alınan alkol sonrası hissedilen garip kafa ağırlığı, uyuşukluk hissi ve hafif baş dönmesini veren çay. bende böyle bir etkisi oldu.
  • carrefour'dan 4.70 tl'ye alınan, demlenmiş halinin kokusunda bir iğrençlik gözlenmeyen, ilk içiş için rahatlatma ya da uyku getirme anlamında bir faydası olmamış çay. gerçi zamanında passiflorayı ölçeksiz -kafaya dikmek suretiyle- kullanmayı denemiş ondan da fayda görmemiştim. ondan fayda görmeyen bundan medet ummasın yani. böyle şeyler.
  • tadı ya da kokusu kötü olmayan çay.

ekşi sözlük'te bitki çayıdır, kremdir, ilaçtır vs. tadının ya da kokusunun kötü olduğu söylenen ne varsa hiçbirinde kötü bir şeyle karşılaşmadım. sanırım benim burnum farklı çalışıyor.