şükela:  tümü | bugün
  • yeşil çay ve ananas çok güzel uyum sağlamış. demlenirken hoş bir koku yayıyor.
  • kokusu ve tadı harika bir çay. yeşil çayın tadından hoşlanmayanlara denemelerini öneriyorum kesinlikle.
  • 1 paket aldım ve bitti.. daha da bulamıyorum.. tedavülden kalktı sanki, iyi mi?!
  • en lezzetli yeşil çay kombinasyonu.. lakin şu sıralar bulunması çok zor..
  • migrostan aldım denedim. kokusu ve tadı gerçekten muhteşem. özel bir tarif mi yapmışlar yoksa tesadüfen mi bulmuşlar anlam veremedim ama şu zamana kadar içtiğim en güzel çay.
  • içinde şeker veya şeker içeren herhangi bir ürün * var mı merak ettiğim ürün. dün 20'li paktet fiyatını 3,25'ten görünce aldım denemek için. çok lezzetli içimi var lakin içindeki hafif tatlılık beni kıllandırmadı değil.

bilen arkadaşlar varsa, aydınlatırsa çok sevinirim.
  • o kadar iyi ki.. ama bulunmuyor malesef. migros carrefour kipa bor-mar hepsini gezdim. kargo parasını verip sürekli alacağım söz veriyorum, lütfen bu çayı üretin
  • trendyolda en son baktığımda satılıyordu uygun bir fiyata.
    içinde %85 yeşil çay, stevia, ananas, açai, kiraz sapı var.
    biraz tatlı bir çay ama tadına da kokusuna da bayıldım.

yaz editi: buzlu yeşil çay yapmak için biçilmiş kaftan. stoklarım bitmek üzere, trendyolda da bitmiş ama umarım bulabilirim.
  • içtiğim en iyi yeşil çaylardan biri(sallama olup türkiye’de yaygın satılanlar arasında). bir etkinlikte tesadüfen denemesem daha da haberim olmayacaktı. doğadan’ın portakallı beyaz çayıyla beraber sürekli alacağım çaylar arası da yerini aldı direkt.
  • söylenildiği gibi; tadı da, kokusu da muhteşem. en sevdiğim yeşil çay diyebilirim.