şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gerekiyor böyle bir başlık. kimisi kendisi, kimisi çocuğu için doğal tarım ürünlerine ulaşmaya çalışıyor. ilk veri kaydı benden gelsin.

  1. sıramda leyla bakkal, su ava var.
  ayvalık bölgesinde doğal tarım ve hayvancılıkla ilgileniyor. kendi ürünlerini butik şekilde pazarlıyor. özellikle bal, zeytin, süt ürünleri, tahin oldukça başarılı diyebilirim. kullandığım ürünlerde en çok beğendiğim ise bal ve tahin oldu. su hanımı listemin 1. sırasına koymamda ki en büyük sebep ise ilgi alaka konusunda çok içten olmasıdır. bildiğim kadarıyla ingiltere'de eğitim görüyor ve sonrasında keşmekeşten bunalıp ayvalık bölgesine yerleşerek kendisini doğal tarıma adıyor.
  ig sayfası: https://www.instagram.com/bakkalleyla/
  facebook sayfası: https://www.facebook.com/bakkalleyla/
  web sitesi şimdilik yok sanırım.

  2. sırada ev işi doğal ürün, esra ün güçlü var.
  sebzeli eriştelerini ve makarnalarını denemenizi şiddetle tavsiye ederim. tarhana bir diğer favori ürünüm olup, reçellerde hafifliğiyle takdir edilecek kadar başarılıdır. aynı zamanda alerjisi olan çocuklar için ürettiği tarhana ve diğer ürünlere de ulaşabilirsiniz.
  ig sayfası: https://www.instagram.com/evisidogalurun/
  web sitesi: https://evisidogalurun.com/

  3. sırada bir facebook grubu var.
  güven kapısı isimli bu grupta doğal tarım konusunda farklı kişilerden satılan ürünleri görebilirsiniz. grubun kullanıcılarından cavit ayar takip altında olduğum birisi. doğal tarım konusunda bilgisi ve tecrübesi oldukça yüksek diyebilirim. grup içerisinde doğal tarım konusunda farklı görüşlere ulaşabilir, farklı isimlerin butik üretimlerinden haberdar olabilirsiniz.
  https://www.facebook.com/groups/1529917863936166/
 • 1. ipek hanım çiftliği

  2. instagram ismi: izmir sabit pazar

  bire bir tanımasam da güvenle sipariş verdiğim yerler.