• taksim tünelde bulunan
    muhteşem avlu&teras sahibi, reklam filmleri ve klip çekimlerinin bir numaralı mekanı, çok eski ve çok ünlü apartman ..
    ayrıca kapıcısını çay koymaya yolladığımız apartman
  • topluca, turk toplumunun aile yapisina aykiri davranmakla (???) itham edilip avlusundan kovuldugumuz mekan
  • apartman kelimesini haketmeyen mekan. tenis bile oynanabiliyor avlusunda. bi terasi varmis ki, gencleri party duzenlemeye te$vik ediyormus. 7o ya$inda bi amca grup sex yaptiginizi farkedemeyip, beklemekte oldugunuzu ve disarda durursaniz apartmana daha fazla yaki$acaginizi iddia edebilir. ayrica asansorleri super digital. uzayussu gibi bisey bu $ato..
  • çok uzun zamandır hayallerimde baş rolü oynayan ve nihayet dün itibariyle bir sakini olabildiğim, 105 yıl önce belçikalı helbig ailesi tarafından yaptırılmış, manzarası güzel, avlusu ayrı güzel, şahane tabir edebileceğimiz mekan...
  • muhtesem gorkemli binalar, avludan harika bir deniz manzarasi, giriste guzel bir koridor, koridor dan cikinca genis bi alan ve camdan bakan yasli ve girenleri garip bi sekilde karsilayan insanlar
    git avlusuna grup seks yap, grup seks icin en ideal yer. zaten yapmasaniz bile, sakin sakin otursaniz bile turk aile yapisina, etigine uygun olmayan hareketler yapmakla suclaniyosunuz. madem suclanacaksiniz bari gittiginiz bi ise yarasin. oyle diil mi?
  • "istanbula ta$inacak olsam ba$ka yer olamaaaz" dedirten $ato. (bkz: hayal) lebowskiye mini zirvenin 2.gununde bu guzide $atonun tur rehberligini yaptigi icin de ayrica te$ekkurlerimi sunuyorum*..
  • yasamak için cok güzel bir yer. hem semt* *hem de mimari acısından.
    insana sabah uyanıp gözlerini açtığı anda istanbul bogazı'nın en güzel yüzünü gösteren mekan.
  • terasta veya pencere önünde içmek çok güzel oluyor bilhassa havalar ısınınca
    *sabaha karsı içeri gireken veya çıkarken arkadaslarımın uyandırmaya korktugu kapıcmız apartman kadar ünlü olmus bunu farkettim...
    .. bu yüzden rapunzel model inis sistemi kurmayı düsünmüyor(d)um değil
  • terasa çikmak için kapiciya "hedehödö dergisindeniz, fotograf çekeceğiz" balonun balonunu sıkıp, kartini aldiğim apartman... insanlar sonunda benim ne kadar geyik bir insan oldugumun bilincine varmislardi... bu apartman aslinda belçikali bir banker familayi için yaplimiş, duyun u umumiye zamaninda ne kadar önemli ekonomi adami var ise burada ikamet etmişlerdi...
  • bi arkadaşla galata kulesine gitmek için çıkıp (galataya çıkışın pahalılığı sebebiyle) vazgeçerek yön değiştirip eski ev keşfine çıktığımız bir zamanda, heybetinden etkilenerek yanına gittiğimiz ve sadece içgüdülerimizle kapısından dalıp birlikte ohhaaaaaaa dediğimiz ve ondan sonra benim hayallerimi süslemeye başlayan apartman.

ayrıca terasını keşfettiğimde çok daha büyük bir oha dedigim, hiçkimselere yakalanmadan çok güzel manzara izleyebildigim süper mekan, üstelik bir kız ve bir erkek, (veya kapıcı amca o gün izindeydi, bilemeyecegim)

bir gün benim olacak :)
hesabın var mı? giriş yap