şükela:  tümü | bugün
  • marmara üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde muhasebe ve türevi dersleri veren profesör doktor. dersleri zevkli ve öğretici geçer. öğrencilerin bir şeyler öğrenmesi için her yolu deneyen hocalardandır. ödev verir, bakın araştırın der, anlatır, açıklar. engin bilgilerinden faydalanılması gereken bir hocadır. sınavları da genel itibariyle çok olmasa da kasar.
  • 2013 yaz döneminde vermiş olduğu "hesap incelemeleri yolu ile vergi denetimi" adlı ders ile maliyet analizinden, muhasebeye, vergi usul kanundan, müfredata... her alana girip çıkarak sonunda boş ve hayran dolu gözlerle tahtada devleşen hoca.
  • ders anlatımı,öğrencilerle iletişimi,öğrenciyi dersin içine çeken anlatım tarzıyla öğrencilere kendini sevdirten ve dersinde başarılı olmasını sağlayan marmara üniversitesi işletme fakültesinde muhasebe,envanter vb. dersleri veren über hoca.
  • ben hiç muhasebe ile ilgili bir konuda bilmiyorum kelimesini duymadığım saygı değer hocalarımdan biridir. tahtada bildiğiniz bilgi şöleni var tabi şölen var ama sizinde derse katılmanız gerekir.sadece hocanın konuştuğu bir ders değil interaktif olarak gider dersler.seçin seçtirin.