şükela:  tümü | bugün
  • samsunspor'un 1996 doğumlu futbolcusu. hafta sonu adana demirspor deplasmanında ilk defa 90 dakika forma giydi. yaşına rağmen sorumluluk alıp uzaktan etkili şutlar attı. besim durmuş'un teknik direktör, dobi hasan'ın genel menajer ve emin kar'ın başkan olduğu bir takımda parlayacağına inanıyorum.
  • avusturya'nın lask linz takımıyla anlaşmaya varmış.
  • yetenekli gelecek vaadeden bir gençti ama mental problemleri vardı. ülkeden uzak kalmak sanırım en doğrusu olmuştur kendisi için. doğan gibi, enes gibi, batuhan altuntaş gibi gençlerin avrupa'ya açılmasını görmek çok güzel. böyle böyle gelişecek inşallah futbolumuz.
  • transfer olduğu avusturya'nın linz takımında ligin ilk haftası ilk 11'de sahaya çıkıp 90 dakika sahada kalan ve sarı kart gören futbolcu. takımının avusturya 1.liginde ( en üst ligin altı) olduğunu da belirtmek lazım.
  • ümit milli takımın kadrosunu incelerken dikkatimi çeken futbolcu. sessiz sedasız henüz 19 yaşında türkiye'den avusturya 2. ligine gitmesi ilginç fakat bence doğru bir tercih. futbolunu ne denli geliştirdi bilinmez fakat sonuçta gittiği takımda düzenli forma şansı bulmuş ve bugün 21 yaşında takımıyla avusturya bundesliga'da düzenli oynamaya devam ediyor.

ümit milli takımda da ilk 11 çıktığı düşünülürse bu kararı kendisi açısından da doğru bir tercih olmuş diye düşünüyorum.

tanımam etmem kendisini fakat başarılı olup diğer genç yeteneklerin de avrupa'ya gerekirse alt liglere genç yaşta gidip kendilerini bilhassa mental olarak geliştirmeleri yönünde ön ayak olmasını temenni ediyorum.
  • lask linz formasıyla beşiktaş’a karşı oynayacak eski samsunsporlu topçu. bildiğim kadariyla gurbetçi değil kendisi.