• bir basketbol adamı. en son milli takımlar menajeriydi.
  • 6 eylul 2003 turkiye yunanistan macinda sonra yapilan roportajda "bu hakemler satin alinmis" diyebilecek kadar seviyesizlesen, o isin nasil yapildigini cok iyi bilen kisi.
  • lakabı dodo olan basketbol kişisi..
  • menajerlik yaptığı her takımda** gözle görülür başarılar sağlaması açısından görevini layıkıyla yaptığı ortada olan basketbol menejeri.
  • kizi voleybolcu olan zat.
  • bunca yildir spor camiasinin icinde olmasina ragmen bagirarak cagirarak ve hatta asagilayarak lobi yapilamayacagini hala ogrenememis, "takimda iletisim super. selo cok iyi calisiyo" gibi gereksiz islerle ugrasan sozumona menejer. takim uzerinde de herhangi bir etkisi yok cunku takimda herkes yildiz ve takim mantigi yok. yazik ki zamanimizi ve yeteneklerimizi boyle insanlara emanet ediyoruz.
  • yıllardır milli takımı bir adım öteye götüremeyen teknik kadroyla brlikte bir an önce pılını pırtını toplayıp gitmesi gereken adam. açık bir şekilde başarısız olduğumuz 2003 avrupa şampiyonasından sonrabile yunan lobisi bıdı bıdı diyebilen, sinan engin'in basketbol versiyonu.
  • a milli basketbol takımının menajerliğini göreviyle birlikte, bir gazeteye de köşe yazarlığı yapmaktadır. bu iki görevi yapan biri nasıl objektif yazılar kaleme alabilir ki..
  • dünya dokuzuncusu (rakamla 9) milli takımda beraber görev yaptığı koç aydın örs istifa ederken, gayet pişkin bir şekilde "ben bu takımın başarısız olduğunu düşünmüyorum, istifa etmiyorum" diyerek maaş almaya devam eden menajer.
  • yabanci dil ozurlu oldugundan bogdan tanjevic ile nasil anlasacagini merak ettigim, halen milli takimin menajerligini yuruten basketbol kisisi.
hesabın var mı? giriş yap