• son videosunda akp'li bir tiple otobanları ve götümüze giren yolları överek büyük bir hataya imza atmıştır.
    yok zamanın fiyatı şuymuş yok tasarrufmuş diyip milletin cebinden çıkan paraları güzel bişeymiş gibi anlatmaya kalkmıştır.

böyle iki video daha koy bak bakalım o takipçiler seni nasıl bırakıyor.

edit : akp'den hayır gelmeyeceğini anlamış olacak ki videoyu anında silmiş. aferin doğancım akıllı ol, yalama yapmadan işine bak.
  • son videosunda jaguar i pace ile izmir e gidiyorlar .

ama umit erdem ile degil reisci hakki alkan ile muhtemelen hakki alkan organizasyonudur

amac yol videosu cekmek genel gecer sohbet degilde yolu ulasim bakanligini ovmek sanki ama kafaya yatmayan sorular var

istanbul avrupa yakasindan yola cikiyorlar hoop 3.kopru guzellemesi geliyor hakki reis den

sonra orhangazi koprusunden geciyorlar heralde kopru ve otoyolun gecis ucretlerinin pahaliligini birileri duymus ki bu 2li fiyat performans guzellemesi yapiyorlar

ama birseyi unutuyorlar

kopruye ve otobana 280kusur lira oduyorlar altlarindaki aracada hizdan kisa kisa gitmelerine ragmen (videolarda arac 80i gecmiyor)aracada yaklasik 100liralik sarj ekliyorlar

e birader sen otoban guzellemesi yapiyorsunda altindaki arac elektrikli olmasina ragmen 100liralik sarj ettin 280 de yola verdin yaklasik 400liraya izmire gittin

normal vatandas ne yapacak? benzin olmus 6.80 arac ortalama uzun yolda 5lt yaksa 500km lik yolda yaklasik 200liralik yakit harcar (o da en az) ettimi 480

mazotlu araci olsa oda ortalama 4lt yaksa 125lira oda ettimi 405 lira.

herkes elektrikli araba kullanmiyorki. millet yoldan gecmek icin ortalama yaktigi akaryakitdan daha fazlasini gecis ucretine veriyor

hakkicigin guzelleme yapar elbet ama bari sen yapma daha objektif ol .

* veriler ortalama hesaplanmistir daha uygun gidilebiliyorsa belirtebilirsiniz
  • unfollow zamanı gelmiştir.
  • bu şarlatanları ve yalancıları izleyeceğinize, dil bilen arkadaşlar için yabancıların hem içerik olarak hem tarafsızlık vs daha üst düzey ve kaliteli iş çıkarmış oldukları bir dünya kanal var onları takip edin. birilerine yaslanmaya, sırtını dayamaya çalışan kendi toplumunun gerçeğinden uzak olan tiplere para kazandırmayın, ünlü olduklarını zannnetmesinler. dil bilmeyen arkadaşlar sizde bir zahmet dil öğrenin hem kendi işinize yarar hem de bu tipleri izlemek zorunda kalmazsınız.
    zaten bu adamları kim niye izler anlamış değilim, en başından beri izlenmesi hatadır.

(bkz: stop making stupid people famous)
  • bu adamı izleyeceğinize, benzin tv (burak ertem), otopark.com (sinan koç), carviser (fahir talib), anlatan adamlar (tuğberk keçecioğlu ve doğacan kara) kanallarını izleyin. reklam ve magazin değil gerçekten bilgilendirici içerikler izlemiş olursunuz.

edit: telefon otomatik düzeltme yapmış arkadaşlar ‘fahir tahir’ yazmışım düzelttim

ayrıca çoğu kişi listeye sekiz silindir (etem sayın) ve bilmemen ayıp (erhan özkantarcı) nın da ekleneceğini yazdılar.
  • kanalında dolandırıcı reklamı yapan vasat adam.

vgt diye bir dandik şeyin reklamını yapıyor son videosunda. tüketiciyi direkt olarak yanıltmaya yönelik bir videodan başka şey değil, 1400 devirde aracın 30 litre yaktığını iddia ediyor, mercedes e180'e biniyorlar onun da 20 litre falan yaktığından bahsediyor. bu adam o arabaların hepsini kullanmış önceden görmüş birisi, yani bariz şekilde reklam yapmak için para almış ve yanlış olduğunu bildiği halde reklama devam ediyor.

videonun bir kısmında sağ koltuktaki nitelikli dolandırıcı vgt kullanan araçlardan birinin sıfır emisyon verdiğini iddia ediyor, azaldı falan değil bakın sıfır "0", sıfır, sıfır, sıfır... doğan kabak sadece hadi be diyebiliyor, çünkü yalandan başka bişey olmadığını çok iyi biliyor.

youtube yorumlarının altına olayın ne kadar saçma ve bilimden uzak olduğunu en anlaşılabilir şekilde anlattım, ama ne oldu tahmin edin. yorum gizlendi sayfa tarafından: gizlenen yorum

bu adam dolandırıcılık reklamı yapıyor, bilinçli şekilde tüketiciye yalan bilgi verilmesine önayak oluyor, doğrusunu yazanları da yorumlardan engelliyor ki insanlar mantıklı hiç bişey okuyamasın. benim gibi yorumu gizlenen bir sürü insan var, videonun altına bakarsanız kalan yorumlar sadece türkün gücü, ccc, bence muazzam gibi boş beleş tek kelime yararlı bilgi barındırmayan yorumlar.

bu yapılan hareket dünyanın her yerinde suç teşkil eder. kaç yaşında adamsın enes baturdan farkın yok, yazık yemin ediyorum ya. babam sanayide usta, yok ben çekirdekten sanayiden geliyorum diye fakir edebiyatı yap, gel sonra paranın köpeği ol.

(bkz: başkaları adına utanmak)

edit: buraya yazdıktan sonra gizlenen yorum geri gelmiş ahahahaha

edit2: gizlenen yorum youtubedan silindiği gibi yorumun ekran görüntüsü de eksisozluk tarafından eksiuptan kaldırılmış, saka gibisiniz ya
  • utancından sildiği video'yu streamable'a atmıştım ama oradan sildirmiş son yol övücü yüzsüz. niye sildiriyorsun bu konuşmalar sana ait değil mi? kendi cümlelerini inkar mı ediyorsun?

tekrar yükledim. bunu da sildirirsen 200 farklı yere yükler, rezalet başlığı açarım haberin olsun. sildirince her şeyin unutulacağını zannediyor bu yandaş beton övücüler.

https://streamable.com/wf3hpj

https://streamja.com/rlybg
  • sildiği videonun özetini şurada izleyebilirsiniz:

https://streamable.com/wf3hpj

https://streamja.com/rlybg

hakkı'yla yaptığı yıkama yağlamalar başkası adına utanma hissi yaratabilir baştan uyarayım.
  • askeri araçlarla videolar çek, akp gençlik tayfasının porsche'leri ferrari'leri ile içerik üret, "kimsenin giremediği tünellerden" üzerinde tünel işletmesinin logolu tişörtü montu ile bilgi ver şimdi de otoban güzellemesi yap.

bir de doğan kabak wannabe var (bkz: buğra akpınar) o da param yok geçinemiyorumdan beştepe'deki toplantılara ve sonucunda kendi kanalında ürün inceleme videolarına doğru hızlı bir yükseliş içerisinde.

herkes ekmeğinde...
  • - of of of of of of
    - vay vay vay vay vay
    - bu ne ya?
    - çok acayip
    - vay bee
hesabın var mı? giriş yap