• çok itici, testleri ve incelemeleri kötü olan insan. gördüğüm videoda kapatıyorum.
  • unimog gibi olabilecek en degisik kamyona ulasabilmis olmasina ragmen, ozelliklerini, kullanim seklini duzgun ve profosyenelce anlatmak yerine umit erdimle daha cok geyik yapmayi tercih etmistir... unimog sorumlusu adamla beraber nasil calistigini, degisik vites sistemini, alternatif kasalarini falan gayet irdeleyebilirdi... motoru neredeyse yakiyorlardi yahu... boyle arac tanitimi olmaz.
  • “üsküdar-alemdağ hattında minibüs şoförü bu adam” deseler tereddütsüz inanacağım biri, gel gör ki rolls royce kullanıyor, lamborghini kullanıyor, ferrari kullanıyor... biz de ancak akbil basıp metrobüse binelim zaten.
  • malesef kendisi o kadar değişti ki eskiden heyecanla izlediğim araba testlerini, eleştrilerini özledim. keşke eski doğan kabak olsa da 'hahah arka koltuk diz mesafesiyle dalga geçiyor, aracın dış dizaynını 15 dakika inceleyenlerle dalga geçiyor' diye izlesek testlerini.

'youtubeda ünlü olmak' modasına uymasaydı, çok sayıda olmayan takipçilerine sıcak davranabilseydi üzmezdi bizi de.
  • takipçi sayısında bir atraksiyon yaptığını düşünmediğim motorlu taşıt tanıtıcısı. muhtemelen bu hızlı artışın sebebi çeşitli fenomen(kime göre neye göre tartışılır tabi) youtuberlarla videolar çekmesi. onların takipçilerinden de katılanlar oluyordur diye düşünüyorum.

yalnız kanaldaki en verimsiz ve sevimsiz videoların o çeşitli tiplerle olduğunun farkındadır umarım.
  • giris:bu defa bu kankamla cekim yapiyoruz.
    gelisme: konsolda yumusak plastik kullanmislar, guzel.
    sonuc: bu araba x yuz bin tl.

evet sayemde adamin videolarinin %95.8ini izlemis oldunuz.
  • otomobilden ve bilimum motorlu taşıtlardan anlayan ama son saç stiliyle atanamamış soldado olmaktan kurtulamayan youtube kişisi.
  • kanalında bilgide vardır bu arkadaşın troll de. genel olarak samimi buluyorum. göz zevki içinse lüks otomobiller getiriyor videolara, bunlar hoş ayrıntılar. ayrıca kendisinin kişisel arabası yokmuş.
  • nitelikli içerik izlenme sayısı getirmiyor sanırım ki kendisi ergen "youtuber" sayfalarına d'evrilmiş. üzdün reyiz.
  • videolarının çoğunda milletin %95'inin ancak hayallerinde kullanabileceği otomobilleri inceleyen youtuber . son zamanlarda popüler kültür saçmalıklarından nemalanmaya başlaması kalitesinin düşmesine sebep oluyor .
hesabın var mı? giriş yap