şükela:  tümü | bugün soru sor
 • göçmüş insanlara vahşi bir şekilde saldırıp, kızlı erkekli esrar içmiş, alkol almışlar zaten ölmeyi haketmişler alt başlıklı haberler yapıp saçma sapan bir din propagandası yapmadığı için tercih edilesi medyadır.

  zamanın ötesinden: başlığı taşırken entariyi başka zamana uçurmuşuz canlar? durmak yok yola devam tabi, nası olsa biz türkiye'yiz büyük düşünüyoruz...
 • çukur bir oluşum. ne olduklarını anlamanız için bu grupa bağlı internet sitelerine girmeniz yeterlidir. işleri güçleri tuzak haberlerle insanları kandırmaya çalışmak. güç kimdeyse doğan medya onlardan yanadır her zaman.
 • işini bilen, çok göze batmayan, etliye sütlüye karışmayıp ortalarda takılan, liboş bir medyadır.

  yandaş medyalar, takındıkları tavırla yandaşlıklarını o kadar bariz şekilde gözümüzün içine sokmasa, bunların da yandaş olduğu anlaşılacaktır. ama bunlar diğerleri kadar salak değil, saman altından su yürütür izini belli etmez.

  bu medya sevilen bir medyaysa gel de medyanın halini sen düşün. ertuğrul özkök gibi bir adam var lan fazla söze gerek yok.
 • hürriyet, cnn ve dahası.. biz bunları hak etmiyoruz sayın doğan medyası. biz şerefli türk milletiyiz..

  (bkz: boykot)

  edit: milliyet, önceleri doğan grubu bünyesinde yayınlanmaktayken 2011 yılı başlarında karacan-demirören ailelerinin sahibi olduğu dk gazetecilik'e satılmıştır.
 • medya denilen olgunun 2-3 para babasının elinde olmaması gerektiğinin güzel örneklerinden biri. neyse ki internet sayesinde bu olgu tekellikten çıkıyor. bir zamanlar internetteki kaynak ne derece güvenilir diye kendimizi sorgulardık ama internet sonrasında gördük ki bu işi meslek edinmiş adamlardansa, internet ortamında bir çok kaynaktan olayları gözlemleyip, güvenmeyi vicdana bırakmak daha hayırlısıymış.
 • 7 haziran öncesi bop eş kahyasını fazlaca yaladıkları ortada, ama bu saatten sonra erken seçim öncesinde de pkk'ya terörist diyemeyen adamı saz çaldırarak yeniden pazarlamaya kalmalarından korktuğum yayın grubu. çünkü o sazın sapı da var. tükürdüklerini de yalayamazlar çünkü çok ters yerlere tükürdüler. hayırlısı tabi. bundan sonra açıktan sırtını pkk'ya dayayanları översen, millette komple sana... neyse...

  bir şey daha...

  sedat simaviden beri çizgisi hiç değişmemiştir, yerel değildir; oryantalisttir, ithaldir, gerçek anlamda türk ve anadolu refleksi yoktur ruh olarak. bulundukları alan modern türkiye ile birlikte yeni tanımlanan bir alan olduğu için bizimde zamanında "demek ki böyle oluyor" deyip aldığımız bir oluşumdur. kendi aygıtlarımız oluşmaya başladığı için bugün fikirlerinin ve empoze ettiklerinin iğreti olduğu su üstüne çıkmaktadır sadece.
 • 24 saatte süt dökmüş kedi yavrusundan kaplana dönüşmüş medya...
 • gülben ergen'in yönettiği medya grubudur. kadının onca rezilliği çıktı onunla iligili verdikleri tek haber "gülben ergenin arabası bıçaklandı"
  ulan araba bıçaklanması ne demek ayrıca hani delil hani kamera kaydı. kadın uyduruyor siz yazıyorsunuz. bu nasıl bir habercilik nasıl bir zavallılıktır! bu kadın doğan medyanın sahipleri ile ilgili ne biliyor da tüm yayın organları ile bu kadına hizmet ediyorlar!
  (bkz: doğan medya grubunu boykot ediyoruz)