1. son 15 gündür reklamlarda çıkan bir şarkı.
  sinirlerimi bir anda hoplatıyor..

  şarkıyı söyleyen kadının ağzının üstüne "ta ta ta ta tağğğ" derken elimin tersiyle şööyle şraaannnnkk diye bir vurmak için neler vermezdim ya rappim.
 2. 1930'larda amerika icki yasaginda icki satan yerleri boyle tararlardi.
 3. en az "uludağ narata narataaa uludağ mandalina mandalina taaaa" çığırışı kadar gıcık bir çığırış. bir de romantik romantik söylüyorlar, ağaçların arasından belgin doruk çıkacak sanki.
  valla yeterin artık. ucuza çıksın diye, reklamın iyisi kötüsü olmaz diye, memleketin evladına çektirilecek cefa değil bu.
 4. "cappy' den buz gibi annem yapmış gibi limonata" tarzı bir jingle dan sonra ülkemizdeki mutlak limonata reklamlarının da karakteri çizilmişti zaten. felicita parçasndan limonata jingle' ı çıkarıldıktan sonra doğanay'dan hatta diğer markalardan beklemiştim ben bunu, uludağdan mandalinata hiç gecikmeden gelmişti ama ya diğerleri diye düşünmeden edemiyordum içten içe istedim aslında bu reklamın yapılmasını ve belkide çok mazoşist bir duyguydu bu : nitekim yapıldı da. ne mutlu bize bir tane daha rezil ötesi reklamim filmimiz var artık! yahut limonata içmemek için üçüncü yada bilmem kaçıncı bir sebebmiz. hepimiz felicita ile başadığımız bu aşka, artık doğanay ile devam edeceğiz...

  felicita için : http://www.metacafe.com/watch/1583988/felicita/