şükela:  tümü | bugün
 • “doğan canlı yayında!” programıyla hafta içi her gün 06:30-09.00 arasında (cumartesi günü de 08.00-12.00 sanırım) radyo viva'da yayın yapan 1992 doğumlu başarılı genç.

  buralarda hakkında ne yazılmış acaba diye baktım, bir şey bulamayınca şaşırdım doğrusu.

  valla 90.0 frekansında sabah istanbul trafiğine bire bir. telefon bağlantıları baya bildiğin komik. 92 doğumluymuş ama maşallah enerjisi, zekası, mizah anlayışı oldukça olumlu, yolu açık olsun bu kardeşimizin. yaşıtları iki lafı bir araya getiremezken doğancan baya güzel bir program yapıyor.

  yaşı ve görüntüsü sizi felaket şaşırtır, ses tonu da hiç 92 doğumlu gibi değil. gerçi biz de yaşlanmış olabiliriz artık. özetle sabah kendisine bir şans verin, kendinizi her sabah doğancan dinlerken bulacaksınız. aferin çocuk. sana kocaman bir şukela buradan.
 • sabahları 06:30 ile 09:00 arasında radyo viva da günümüzü neşelendiren cengaver.

  dinleyici kitlesi de oldukça benimsemiş programı. yayına her bağlanan anında ortama ayak uydurup kendini sohbetin akışına bırakıyor. en güldüğüm kına gecesi dedikoduları. dikkatle takipteyiz.
 • bu sabah programında çok güzel bir evlilik teklifine aracı olan über şahsiyet. adam dokunduğu her şeyi eğlenceli hale getiriyor. sabaha neşeli başlamak için bir program arıyorsanız birebir. 92 doğumlu olması da ayrı bir olaymış.
  umarım hep böyle devam eder.
 • cuma günkü programındaki evlilik teklifi şuradan dinlenebilir.

  tanım: her sabah işe giderken dinlediğim süper ötesi herifcan :))
 • deli. son aylarda sabahlarimin ve son haftalarda da aksamlarimin vazgecilmezlerinden oldu. '92 dogumlu güya ama bana sorarsaniz 70'lerde dogmus o, hadi olmadi 80'lerde olsun. ya da bir sekilde reenkarne olmus. yoksa kayahan'in, kizi beste'nin tayfun'la evlenmesine karsi ciktigini 92'de dogmus cocuk nasil bilecek yahu*? cok da iyi bir okur olduguna inaniyorum. instagram'da koydugu videolarda bazen arkada kitapligi gözüküyor. programlarinda, arada verdigi örneklerden ya da yaptigi alintilardan da bunu anlayabiliyoruz.

  isminden sikayetci. dogan hastanesinde dogunca, doktorlari ona dogancan adini uygun görmüsler, bu yüzden doktorlarin cocuklara ad koymasina cok karsi*. istanbul'da yasasam metrobüste denk gelebilmeyi cok isterdim. ve cesitli sebeplerden de kendime cok benzettigim bir kisilik kendisi.

  severek dinliyoruz*.
 • 4. sihirli mikrofon ödül töreninde, gelecek vaat eden radyo programcisi ödülünü almis, gercekten de gelecek vaat eden radyocu. biz göremedik yayinda ama olsun*. haketti. yolu acik olsun.
 • radyoviva'da, hafta içi sabah 07:00 - 09:00 ve akşam 18:00 - 20:00 saatleri arasında yayın yapan eğlenceli radyo programcısıdır.

  doğancan kardeşim; burayı okuyorsan radyoviva'nın seni bu kadar kullanmasına izin verme arkadaşım, bir insana bu kadar yüklenilmez ki..

  oldu olacak, gece 03:00 - 05:00 nöbetini de sen tut radyoda.

  hem bu radyoviva, muzo (muzaffer güsar) abimize de ayıp etmişti. detayları biliyorsundur.

  sevmediğim radyoviva'yı senin için dinliyorum valla.

  yolun açık olsun.
 • en sevdiği takı seti trabzon hasır set'tir. bu da böyle manasız bir bilgi gibi dursa da doğancan bir tanedir. 3-5 seneye kalmaz televizyonlarda olacak yaz bi köşeye.
 • iki denk geldiğim programında da ekşi sözlükten bahseden bu kadar genç olduğuna inanamadığım başarılı programcı.

  çok fazla yazmayayım da şımarmasın..
 • bir süre doğancan dinledikten sonra etrafta ''hadeee beeeee!!'' diye dolanmanız an meselesidir. skype toplantısında adamların müdür yardımcısına doğru çemkirmeseydim iyiydi bak. adam ''bu sözleşmeyi onayladık, imzalayıp gönderiyoruz, tasarımı da size bıraktık'' deyince otomatik çıktı ağızdan mikrofona doğru.

  bi de ''yaaaaa, demesene öylee'' var ki bunu da bir sonraki bayi toplantısında bir genel müdüre söyleyeceğim muhtemelen.