• “doğan canlı yayında!” programıyla hafta içi her gün 06:30-09.00 arasında (cumartesi günü de 08.00-12.00 sanırım) radyo viva'da yayın yapan 1992 doğumlu başarılı genç.

buralarda hakkında ne yazılmış acaba diye baktım, bir şey bulamayınca şaşırdım doğrusu.

valla 90.0 frekansında sabah istanbul trafiğine bire bir. telefon bağlantıları baya bildiğin komik. 92 doğumluymuş ama maşallah enerjisi, zekası, mizah anlayışı oldukça olumlu, yolu açık olsun bu kardeşimizin. yaşıtları iki lafı bir araya getiremezken doğancan baya güzel bir program yapıyor.

yaşı ve görüntüsü sizi felaket şaşırtır, ses tonu da hiç 92 doğumlu gibi değil. gerçi biz de yaşlanmış olabiliriz artık. özetle sabah kendisine bir şans verin, kendinizi her sabah doğancan dinlerken bulacaksınız. aferin çocuk. sana kocaman bir şukela buradan.
  • cem arslan kotasından süper fm dinlemeye başlamamızla bereber hayatımıza giren, her sabah okula işe giderken ailecek dinlediğimiz radyo programcısı genç yetenek.

her sabah 7den 10a dogan canlı yayında.

bugün ise şöyle birşey yaşadık:

uzun zamandır planladığımız oğlumun ameliyatı için hastane yolunda attığımız mesajı müthiş bir zamanlamayla okuyarak ameliyat öncesi 5 yaşındaki oğlumuza büyük bir moral vermiştir. teşekkürler doğancan.
  • bu sabah programında çok güzel bir evlilik teklifine aracı olan über şahsiyet. adam dokunduğu her şeyi eğlenceli hale getiriyor. sabaha neşeli başlamak için bir program arıyorsanız birebir. 92 doğumlu olması da ayrı bir olaymış.
    umarım hep böyle devam eder.
  • yeni yeni radyo dinlemeye basladim sabahlari ise giderken, madem burayi okuyorsun yazmadan duramayacam cok iticisin be. ınsanlarla konusma tarzin cok rahatsiz edici. senin kemik bir dinleyici kitlen olmasi ilginc.

edit: dinledim alıştım sevdim :) kemik dinleyici kitlesi arasına girdim. sabah işe giderken kahkahalar eksik olmuyor arabadan artık. bir kez dinlemeyle karar vermemek lazımmış onyargı iyi bir sey değilmiş. bir de cesursun doğancan korkmadan konusuyorsun devam.
  • kendini yakışıklı ve eli yüzü düzgün sanan bir meczup. ayrıca birkaç gün önce dinledğim bir yayınından yola çıkarak kibirli olduğunu düşündüğüm radyocu.

dipnot: her şeyi sen bilemezsin kardeşim, ayrıca sen basit bi radyocusun birçok şeyi bilemezsin*
  • helal olsun elemana mesleğinin hakkını veriyor. nihat'ın aylardır yayın yapmaması sebebiyle onun dinleyici kitlesini de çektiğini düşünüyorum.
  • sabahları 06:30 ile 09:00 arasında radyo viva da günümüzü neşelendiren cengaver.

dinleyici kitlesi de oldukça benimsemiş programı. yayına her bağlanan anında ortama ayak uydurup kendini sohbetin akışına bırakıyor. en güldüğüm kına gecesi dedikoduları. dikkatle takipteyiz.
  • devamlı dinlediğim radyocu sürekli yayına gelmeyip hastayım, gezmedeyim dediği için doğancan'a geçmiştim ama o da bu ara ya gezmede ya uyuyakalıyor. eğlenceli diye şimdilik dinliyoruz. super fm 07.00-10.00 arası program yapan radyocu.
  • network marketing ve link paylaşma olayına kendisini kaptırmış, artık pek de dinlemediğim radyocu.
  • saat altı olsa da yayına başlasa dedirten; ilk açtığınızda "çok gıcık bu" , "bunun nesine gülüyorlar" dersiniz, sonrasında ondan başka birşey dinlemez olursunuz.
    muvaffakiyetli uşak
hesabın var mı? giriş yap