şükela:  tümü | bugün
  • ankara da bulunan ust kalite evden eve tasima isi yapan, bir cok kamu kurulusu ve ozel sirketleri tasiyan bir aile sirketi. soforu, satis muduru, hamali bile akrabadir disardan adam almazlar bu yuzden kalitelidir ne oldugu belirsiz insanlar degillerdir.
  • paranla rezil olmanın en güzel örneği.

sadece pahalı diye iyi sanılması yanılsamasından yürüdüklerini düşünmekteyim.
  • tercik edeceklerin tekrar düşünmelerini tavsiye ettiğim nakliye firması.

kamyonu olup da taşınmak için anlaştığınız, ordan burdan iki hammal tutan yerel nakliyeciler bile bunlardan iyi taşıyor olabilir. ciddiyim.
  • verdiğim parayı her kuruşuna kadar helal ediyorum. bütün evi 2 saat içinde 6 kişi ahtapot gibi sarıp öyle sağlam topladılar ki; ben eş dost akraba toplasam 2 ayda ancak yapardım. taşınırken arabaya aldığım kendi sardığım bikaç parca da kırık çıktı bu adamların taşıdığı en ufak şeyde çizik dahi yok.
    fakat beni hayrete düşüren buzdolabını toplamaları oldu. birkaç parca yiyecegi ben komşuya verme planı yaparken baktım ki dolap bomboş. mutfaktaki elaman topladım dedi. yeni eve gittiğimizde yarım kap yoğurt, 3 yumurta, yeşillikler yarım çikolatalar çıkınca biz şok.
    talihsizlik yaşamış olanlar elbette doğrudur fakat sagolsunlar biz ziyadesiyle memnun kaldık.