3172 entry daha
  • resmen belki de tarihin tek seferde gördüğü en büyük ekonomik blunder'ının yaşandığı gece olacağını ve ekonomi tarihine, lale deliliği gibi, elon musk effect'i olarak yazılacağını düşünüyorum.

bu durumun farkında olup da su akarken, güvenli bir şekilde kovasını dolduranlara saygı duyuyorum.

ama bir de 10 olacak 100 olacak tayfası var ki; onların durumu vahim.

şu anki piyasa değeriyle 95 milyar dolara ulaşmış bu coin'in hiçbir işlevi de değeri de yoktur.

alın, satın, trade edin ama ne olur bunun bir lale kadar bile işlevi olmadığını, sadece daha yüksek bir fiyattan bir başkasına satmak için alınabileceğini de bilin.

tekrar ediyorum, bunu trade eden, shortlayan, longlayan, kaldıraç yapan, trend ve momentumdan faydalanmak isteyenlere saygı duyarım.
  • adam snl programının heryerde izlenmesi için yurtdışında açılan link paylaştı, elon musk un hırslı bir adam olduğunu düşünürsek bu coini iyi yerlere getireceğini söyleyebilirim. 30 centten 200 tane aldım bende
  • 18:30'daki dump bizim salaklarin saati yanlış anlayıp bunun yükseleceği yok diyerek satması miydi yoksa? eğer öyleyse acayip gülerim.
  • bu coin 1 dolar olursa satacak milyonlar var. ta**ğına coin basan adamlar neden sizi zengin etmeye çalışsın anlamıyorum. belki bir gün olur ama bugün olmayacağı kesin ve 1 doları göremeden bir çok kerizi silkeleyecek. çoğu kişi elinde anlamsız bir coinle başbaşa kalacak.
  • sabah 6:00' dan sonra şu coinin batacağına inanmak deli saçması.

değerlenme potansiyeli yüksek bir alt coin.
  • elon shortcuları patlatmaktan zevk alır, büyük ihtimalle doge ile tesla satışına onay vereceğiz gibi kendisinin de inanmadığı şeyler söyleyip pump yaptıracak ve shortcuları patlatacak. kendinizi uzmeyecek kadar bir alım yapın. ytd
  • gerçekten merak ediyorum; programdan sonra veya ertesi gün bu coin neden çakılacak? yani bunun altını mantıklı bir şekilde şu nedenler ötürü çakılacak ya da şu şu nedenlerden ötürü de 1 doları geçip gidecek vs. şeklinde doldursanız da biz de gerçekten bir şeyler öğrenebilsek. gelen kuru sıkı sıkıyor giden sıkıyor. elon musk sizin bu düşündüğünüz ihtimalleri düşünmüyor mu yani? bilmiyor mu? ayrıca bugüne kadar doge ile ilgili öngörü ve tahminlerinizin hangileri tuttu? e hani pek fazla öngörülemez bir coin idi bu? şaka coiniydi vs. insanların duymak istediğini ya da olmasını istediğinizi değil mantıklı ihtimalleri bizimle paylaşırsanız biz de bir şeyler öğreniriz.
  • irrasyonel piyasanın en irrasyonel ismi... ve halen gelip burada “mantık” yürütmeye çalışan bay mantıklar var. kumarhanelerdeki kollu makineler var ya kanka, onun kriptodaki karşılığı doge’dir işte. yok edendim projeymiş, ekipmiş, teknolojiymiş... mevzu doge ise, bu dediklerin maalesef çöp!
  • 55 cent e düşüp tekrar programa kadar bi yükseliş trendine girip programda da biraz dalgalı olacaktır. kesinlikle yatırım tavsiyesi değil, öngörüdür. bakalım ne olacak.
  • (bkz: barry silbert) ne yapmak,nereye varmak istemektedir..
    -db
1062 entry daha
hesabın var mı? giriş yap