şükela:  tümü | bugün
  • iddialarına göre cloud doge kazım sitesi. site site başlangıç olarak 100gh/s kazım gücü veriyor ve doge yatırıp daha fazla kazım gücü elde edebiliyorsunuz ancak gene sitelerinde kullanıcı sayısı yatırım ve çekim sayıları paylaşılıyor, yatırım sayısı çekim sayısının 3 katı. bilemiyorum altan bana scam gibi duruyor. ayrıca bir grup insan aç köpekler gibi bütün cripto forumlarında refli linkini paylaşıyor bu sitenin. "sözde" kazdığınız doge coinleri kazım gücü almak için kullanabiliyorsunuz, bütün kazdıklarınızı güç almak için harcarsanız takribi 24 saatte bir kazım gücünüz %10 artıyor. ödeme yapacaklarını sanmıyorum ancak yatırım yapmadan başladım deneyeceğim, sizde denemek istiyorsanız doğruca siteye gidin ref linkiyle kaydolmanız size bir fayda sağlamıyor.
    adresi yazmaya üşenenler için refsiz link
    edit: re-invest 3 günlüğüne kapatılmış sanırım sonuna yaklaşıyoruz bu sitenin.
    edit2: sanırım sonun geldik zararı olanların soğuk suyu vardır umarım. görsel
  • çoğu site gibi, kapanır (bkz: turkiyemining)
  • yeni nesil saadet zinciri.
    bundan sonrasında anlatacaklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. çünkü ortada kesin bir dolandırıcılık var bence.

doge coin yatırmak için kullandığınız kripto cüzdan kodunu siteye girdiğinizde sizin için (güya) kazmaya başlıyor ve size günlük 1 doge coin vadediyor. çekmek için 50 doge coin olması gerekiyor. bu hesapla da 50 gün sonra size 50 doge yatıracakmış.
    ama siteye doge coin atarsanız sizin için daha hızlı kazacağını söylüyor. verilen oranları hesapladığım da ne kadar yatırırsanız yatırın günlük olarak %10 unu kazdığını gördüm. yani 10 günün sonunda paranızı kurtarmış oluyorsunuz ondan sonraysa her gün %10 gelmeye devam ediyor. site, size 2 seçenek sunuyor bakiyeni çek ya da geri yatır. yatırdıkça hızını arttırıyor.
    ıvır zıvırları geçecek olursak site size ne yatırırsanız yatırın ay sonunda %300 ünü vermeyi vadediyor. bu da açık bir dolandırıcılık olduğunu gösteriyor. muhtemelen anlık olarak yatırılan para çekilen paraya yaklaştığı anda fişi çekip gidecekler.
    sistem daha 19 günlük daha başında yani. 2 ay daha dayanır diye umuyorum.

ben buraya 1265 doge yatırdım. şuan günlük olarak 127 doge kazıyor. eğer 10 gün içinde fişi çekip kaçmazlarsa sonrasında kar etmeye başlayacağım.(epey riskli olduğunun farkındayım ama daha başında olması beni para yatırmaya itti.)
    dünden bugüne 178 doge'mi aldım.
    ben binance üzerinde yatırıp çekiyorum diğerlerinden de oluyordur muhtemelen.
    siteye kayıt olmak şifre belirleme falan yok. siteye doge yatırırken kullandığınız kodu girmeniz yetiyor başlamasına. siteye para göndermek için sitedeki deposıt kısmında doge cüzdan koduna parayı (doge) gönderdiğinizde kazıma başlıyor. 50 doge oldukça çekim yapabiliyorsunuz.
    bunlar yaptığım çekimler:
    sitedeki çekimim
    binance a geçen
    bir de her sadet zincirinde olduğu gibi bunda da referans sistemi var. eğer biri sizin ref linkiniz ile siteye gelirse size %10 veriyor. bu da benim refli linkim
    dogex.pro

son olarak tekrar hatırlatmak istiyorum bu bir dolandırıcılıktır. girecekseniz bile üzülmeyeceğiniz bir parayla girin.
    edit: imla
  • kripto çiftlik bank olarak tanımlayabilirim.

bu tarz dolandırıcılıklarda ilk girenler kazandığı için çevremdeki birkaç arkadaşla birlikte az miktarlarla girdik. olayı detaylıca anlattım, patlayacağına %100 emin olduğumu söyledim. 3 ay dayanırsa biraz kazanacağız. 5-6 ay dayanırsa ankara'da ortalama birer ev alabiliyoruz skjfls

ben çekmeye direkt olarak başlamadım, bir süre hızlandırıp (patlamazsa) çekmeye başlayacağım. çekerken de bir kısmını çekip kalanını hızı arttırmak için kullanacağım. az miktar yatırdığımız için gitmesi önemli değil diye düşünüyorum.

girecekseniz üzülmeyeceğiniz miktar yatırmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. pişman olma ihtimaliniz yüksek.

referans linki bırakmıyorum çünkü onun için gelmedim. soru soracak olan varsa yeşillendirebilir.

edit. patladılar. 1 paket sigara parası zarardayım :)
  • uzak durulmasi gereken scam site
  • re-invest seçeneğini 3 günlüğüne kapatan, yatırım miktarı yetmemeye şimdiden başlamış olan site. bakalım ne kadar dayanacak.
  • anlık olarak site çökmüş saadet zinciri patlamıştır...
  • la hadi iki gün daha dayan la hadi la derken dayanmayan site
  • bu site tamamen çöktü mü bilgisi olan var mı
hesabın var mı? giriş yap