şükela:  tümü | bugün
  • hizbullah'ın haber sitesidir.
  • efendim dürüst olmak gerekirse sadece türkiye'de değil bütün dünyada kalmayan şey. belki işin mekaniği doğrudur hani "falan yerde falan kişi trafik kazasında öldü" olay zaten bundan sonra başlıyor abi. "sen biliyo musun falan yerde falan kişi aslında kazada ölmemiş, cinayetmiş" "sen biliyo musun falan yerde, falan kişi aslında ölmemiş, onlar derin devletmiş" "sen biliyo musun falan yerde, falan kişi ölmüştü ya, onlar ölmemiş zaten ölüymüşler" "sen biliyo musun falan yerde, falan kişi ölmüştü ya, falan yer diye bir yer yok" "sen biliyo musun falan yerde falan kişi ölmüştü ya, iyi olmuş" mevzular amaca hizmet ediyor yani mirim. şu an türkiye'de iç savaş olduğunu, dünyada ise slow motion 3. dünya savaşı yaşandığını kimse bilmiyor ve anlayamıyorsa bu basın yayın organları on numara uyutuyor insanları. tabi sadece medyayı hedef göstermek de bir acizlik olur. insanlarda da bir kafasını kuma gömmek isteyen deve kuşu tavrı olunca düşeş oluyor.
  • "emin alkan" denilen üyeleri çocuk istismarlarının sebebini dizilere ve kendi tabiriyle "lgbt'liler"e dayandırıyormuş.

    http://kaosgl.org/sayfa.php?id=26211

    "doğru haber’de bugün yayınlanan “istismarın kaynağı ahlaksız diziler” başlıklı yazı, çocuk istismarının ‘ahlaksız diziler’den kaynaklandığı savını ileri sürüyor.

    haberde sivil dayanışma inisiyatifi’nden m. emin alkan, çocuk istismarı konusunu bir şekilde lgbti+ onur yürüyüşü’ne getiriyor. alkan, “’lgbt'li' dediğimiz gruplar türkiye'de açık açık çıkıp yürüyüş yapabiliyorlarsa bu islam ülkesi için yüz kızartıcı bir şeydir. van'da veya başka illerde yürüyüş yapılırsa ve hükümet de buna izin verirse ki vermez de yani öyle umut ediyoruz. bu halkın tamamen tepkisini alır ve çok kötü sonuçlar doğurur” diyor. hem demeç veren alkan hem de yayınlayan doğru haber, lgbti+’ların insan haklarını yok sayıyor ve ayrımcı bir söylem üretiyor."