• tasdik bekleme soru cumlesi. ahmet cakar her telegol programinda defalarca soyler.
    (bkz: dogru muyum)
  • (bkz: retorik soru)
  • adnan oktar hocamiz cok kullaniyor bu kalibi. vardir bir bildigi insallah.
  • cevabı doğrudur insallah şeklinde oluyormuş, ben de tvden öğrendim
  • cevap vermemek için kendimi zor tuttuğum bir soru söylemi.
  • işine geldiği gibi yalanları gerçek, gerçekleri yalan ilan edeceğini düşündüğüm platform.

sorgulamaya açık olmayan kimseye, hiçbir platforma güven olmaz. sorgulamanıza izin yoksa sizi rahatlıkla keriz yerine koyabilir. koyabildiği için de koyacaktır.

aklınızı emanet etmeyin, uyanık olun, sorgulayın, keriz yerine konmayın.
  • cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı'nın yayınlayacağı program. hakikat mücadelesinin güçlü aygıtlarından biri olacakmış. siyasi bir aygıt olmaktan öteye geçmesi için bu konuda uluslararası örnekleri gibi ifcn organizasyonuna üye olması beklenir. haliyle bu olmayacaktır çünkü sadece kamuyu ilgilendiren konularla sınırlı kalmadan resmi görüş beyanı yapılacaktır. örneğin bakanlıkların görevlerini ilgilendiren konularla ilgili "resmileşti dikkat" tarzındaki haberlere ve viral paylaşımlara karşı resmi açıklama niteliğinde yazılacak cevaplar işe yarayacaktır. ancak muhalefet parti mensuplarının, belediye çalışanlarının yaptığı veya yaptığı iddia edilen konulara girerlerse basit siyasi çekişme makinesi olacaktır. inşallah kamuyu ilgilendiren konularla sınırlı kalır ve gerçekten işe yarar bir iş olur.
  • iletişim başkanlığı'nın yeni "haber doğrulama" platformuymuş. duyunca taşaklarımı hoplata hoplata güldüm.
  • teyit.org'a daha çok iş düşecek desenize. bunların uydurduğu yalan belgeleri falan merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap