şükela:  tümü | bugün
 • ahmet davutoğlu medyasının ayaklarından biridir
 • kullanıcı başına kaç para düşüyorsa tarafıma bir iban verilmesi halinde eft yapıp engelleyebilmeyi istediğim hesap. zira aşağıdaki entrysini kendi bloguna ziyaretçi çekmeye çalışan bir ergenin haber sitesi üslubuyla yazdığı boş beleş bir yazı olarak okuduktan sonra engellemek için profiline gittiğimde kendisi ile tanıştım.

  (bkz: #69896521)

  ayrıca eminim yeterli ziyaretçi sayınız vardır ama günün birinde ab grubuna ulaşmak isterseniz kullanmanız gereken şey video değil infografik arkadaşlar. kimsenin tüm ilgisini en az 30-40 saniye vermesini gerektirecek bir şeye ayıracak vakti yok arkadaşlar ve elbette interaktif olursa daha güzel olur. "kim uğraşacak infografik ile?" derseniz de en azından bulunduğunuz ortamın jargonuna uygun metinler hazırlayın, emin olun ekşi üzerinden trafiğinize daha olumlu katkısı olur.
 • teyit.org tarzı bir oluşum.
  işin içine bağış mekanizması girince ısmarlama haberler çıkabiliyor. tarafsız kalmaları imkansıza yakındır.
  engelle, başlıklarını engelle mekanizması ne yazıkki çalışmıyor.
 • sözlükte yazarlık alıp, sponsorlu entry giren kuruluş.
 • suriyeliler hakkında doğru bilenen yanlışları söyleceğine enerjilerini suriyelileri yollamaya harcasa daha faydalı olacak oluşum.
 • internet sitelerinde 2 dakika geçirildiğinde bile kripto pelikancıların güdümlerinde olduğu anlaşılıyor. anlamayan kendine 18 yıldır akp iktidarında yaşıyorum demesin.

  arada modern insanların hoşuna gidecek haberler, paragraf aralarında akp'nin artıkkötü olduğunu belirten göndermeler, yeni gençlerin oy potansiyeli türkiye'yi nasıl değiştirir tarzı haberler... üstte bir yazarın da dediği gibi birilerinin medyası ama kimin swh
 • sagopa kajmer öss'de 1. olmadı demişler. tamam olmadı da, araştırıyorsan o dönemde öys de var, bir de onun sonuçlarına bak, belki dil sürçmesidir, kasıt öys'dir diye. yüzeysel şekilde bakıp iddia doğru değil demişler. o dönem 2. sınavın, öys'nin olduğunu bile hatırlamıyor olabilirler gibi geldi incelemeyi okuyunca. o kadar üstünkörü.

hesabın var mı? giriş yap