şükela:  tümü | bugün
80 entry daha
  • ben sorun yavşağın söylediklerinde değil. bu söylediklerini garipseyenlerde.
  • bu suudilerin desteği çok önemli değil. ben size daha acı verici 2 şey söyleyim.

1- doğu akdeniz gaz forumuna üye ülkeler: yunanistan, mısır, güney kıbrıs, italya, israil ve filistin. yanlış görmediniz filistin israil'le doğu akdeniz'de türkiye'ye karşı anlaşma yapıyor.

2- doğu akdenizde güney kıbrıs ve yunanistan adına gaz arayan şirket, katar milli petrol şirketi olan katar petroleum.

sonuç olarak, tarihten ders çıkarmak lazım. bizim ümmetçi neo ottomancılar hayaller kurarken araplar yine araplığını yaptı. özellikle bu filistin, osmanlıya ihanet ettiklerinden beri burunları boktan çıkmıyor, hala akıllanmamışlar. artık o osmanlıya isyanın sembolü olan bayrağınızı israil götünüze soksun, hakettiniz.

edit: aşağıdaki arkadaşımız aklı sıra bana ayar vermeye kalkmış. bu yeni nesil veletlerin ağzı çok bozuk. 2.dünya savaşı büyük oranda bitmişken, türkiye'nin hiçbir ülkeyi karşısına almadan yaptığı akıllıca bir hamleyle, ingiliz kurşunu boşa gitmesin diye osmanlı askerini kılıçla öldüren arapları bir tutuyor. zaten ne mal olduğun profilinde yazdıklarından belli, daha fazla uzatmayım.
  • yine milliyetçilerin sınırsız aptallığına ve engin budalalığına tanıklık ediyoruz.
    uluslararsı ilişkiler, onlar için şu;

bir ülke, kendi ulusal politikasına ve konjonktürel durumuna göre bir tutum sergiliyorsa ve bu tutum yüce türk devletinin çıkarına değilse, o ülke "aşağılık, kancık, dönek, hain, puşt" falandır. zaten ülkemizde maruz kaldığımız her bokun müsebbibi onlardır. onlara bonbe atılmalıdır.

fakat eğer türk devleti aynısını yaparsa, bu olsa olsa "bağımsız dış politika, ulusal egemenlik, ulusal çıkarlar, önce vatan, uluslararası hukuktan doğan haklar, milli irade" gibi kavramlarla açıklanabilir. mesela çıkar savaşın bitiminde galip devletlerin yanına yamanmak için mağlup olana savaş ilan ederiz ve bu dış politika hamlesi dahicedir fakat bir önceki savaşta araplar aynısını yapınca kalleştir, yok edilesi kahpe çöl bedevisidir.

suç bizde ki, gelip her otu boku bu aşağılık sürüngenlere anlatmaya çalışıyoruz. biraz insan olun lan! biraz mantıklı olun ve! doğa ayıya güç, yılana zehir, kuşa kanat vermiş sana da güya beyin vermiş. elindeki tek silahı öyle bir kenara atma a beyinsiz sapiens!

bu kibir, bu cehalet ile ancak felaket getirir size. hobi olarak kibirli olun yine ama bari cahil olmayın.
  • bayrağı yarıya indirenin özkütlesi yarıya indirilmedikçe namusumuz,onurumuz,istikbalimiz yarıya indirilmeye mahkum.
  • türk birliği, türk islam birliği, islam birliği.

ülkemizde belli başlı ideolojik başlıklar bunlar. ben hiç birinin gerçekleşeceğine inanmıyorum şahsen. lakin ilk ikisini arzulayanlara da saygı duyarım. ama islam birliğini savunan insan hayalperestlikten de öte ciddi cehalet ve zeka yoksunluğu yaşıyordur. bu islam alemi dediğin peygamberin vefatından beri hiç birleşmedi, birleşmeyecek de. bu arap seviciler neyin kafasını yaşıyor hala çözemedim.
  • işin kötüsü, yıllardır bu cahil millet, suud ile arabı aynı sandı ve hala da sanmaya devam ediyor. tıpkı müslümanla vahabiyi aynı sandığı gibi.

bu adi yaratıklar, arap kıyafeti giymiş şeytanlardır. bir numaralı amaçları, gerek yaptıkları gerekse fonladıkları rezilliklerle islam dünyasını batıya kötü tanıtmak ve amerika ve israil'in ortadoğu uşaklığını yapmaktır.

bu kadar basit.
  • yine mi kandırıldık
4 entry daha