şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nuri bilge ceylan, ahlat ağacı’nda sinan karakteri için doğu demirkol’u seçmesine onun yetenek sizsiniz’de yuhalandığı videoyu görmesinin neden olduğunu söylemişti. bahsedilen video yakınlarda youtube yüklenmiş, tarih manidar.

edit: video çeşitli kaynaklardan youtube'a öncesinde yüklenmiş, tarihin manidarlığıyla kastedilen yetenek sizsiniz türkiye resmi hesabından yüklendiği tarihin manidarlığıdır. sevgiler.

zorunlu edit: sayın suserlar video uçurulmuş. sanıyorum gelen tepkiler üzerine, yetenek sizsiniz daha fazla dayanamadı. izlemek isteyenler için youtube'da başka kanallardan yüklenmiş video mevcut.
  • şahsen sempatik bulduğum gösteri. seyirci gereksiz reaksiyon göstermiş.
  • bu gösteride;
    *doğu kötü
    *seyirci koyun
    *acun yine kârlı
  • seyirci kitlesi o kadar leş ki, insan doğu demirkol'un kötü gösterisini umursamayıp seyirciye sövmeden edemiyor.
  • aslında espirinin kralı var alesten 95 aldım burası küçük üniversite, gerisi boş olmuş.
  • hahaha. “ales’den 95 aldım dedim, burası da afyon’da bir üniversite ya o yüzden herhalde” demiş.

şu lafı cem yılmaz bile söyleyemez en fazla bir iki seyirciye laf sokar. bütün salona laf sokmus adam. helal olsun. ama iste o isler öyle olmuyor. acun baya nasihat etmiş olacak ki sonradan da. şimdilerde direk kendiyle dalga geçerek başlıyor gösterilerine. tabi acun bu işlerin erbabı. iyi bir tecrübe kazanmış. iyi olmuş. severim kendisini. youtube’daki sapik videosu bence türkiye’de yapılmış en iyi komedi işlerinden.

işte o video
  • türkiye gibi linç ve düşene bir tekme de sen at kültürünün baskın olduğu bir yerde hele de böyle bir yuhalanmadan sonra, özveriyle çalışıp bir yerlere gelmiş kişilere seversin sevmezsin ayrı ama saygım bir başka. tebrikler doğu demirkol. bence inanılmaz bir başarı yaptığın. bu yuhalandığın video da her zaman anlatacagın güzel bir anı olmuş senin için.
  • kendisi için iyi bir başlangıç olmuş gibi duruyor bu gösteri. acundan hayatının dersini almış sonra da işine bakmış eleman.
  • bir başarı hikayesi.. acun ve seyircilerin tepkisini çekmişsin, kısmen acun'un da etkisiyle seyirci yuhalamış, üç hayırla gönderilmişsin..

kim olsa o yuhalanmadan ve üç hayırdan sonra bilgisayar mühendisliğine devam eder ve bu işleri bırakırdı ama adam pes etmedi ve en dipten en tepeye çıkmayı başardı. çünkü gerçekten sevdiği şeyi yapmak istiyordu ve yaptı en önemlisi de başardı.
    şimdi gelelim gece gece bana bu entryi yazdıran sebebe.. bazıları programdan sonra acun'un doğu'yu köşeye çekip belki de saatlerce nasihat verdiğine inanıyor. yani adamlar cidden programdan sonra acun'un onunla tekrar konuştuğunu düşünüyor; neymiş acun 'u dinlemiş o yüzden bugünleri görmüş. alakası yok kardeşim doğu bugünleri gördüyse acun'a ve yetenek sizsiniz'e rağmen gördü.. o yuhalanmalardan sonra pes etmediği için gördü..
  • bir fetöcünün bir başka fetöcünün kanalına çıkması olarak görüyorum. hatırlarsınız, atalay demirci de bu kanalda ünlenmişti.