• memleket gençliğinin ucuza yapabildiği bir etkinliğin daha elinden alınması olayıdır.
    kaynak

edit: zamlanan fiyatların sadece 'turistik gold platinum elit plus' seferler için olduğu, eskisi gibi seyahat etmek isteyeceklerin eski fiyattan yine seyahat edebilecekleri* bilgisi defaatle mesaj kutuma ulaşmıştır. kamuoyunun dikkatine.
  • zaten alınamıyordu.. satıştan önce tur şirketlerine peşkeş çekiliyordu.. göstermelik satılan 10 tane bileti de yakala yakalayabilirsen..
  • duyunca şok olduğum gelişme. daha önceki fiyatını bilmiyorum ama tren yolculuğu için tr şartlarında çok yükske bir rakam.
  • üstüne 500 daha koyar kız arkadaşımla yunanistanda 1 hafta geçiririm amk.

edit;

size bilgi yok.

edit 2: kız arkadaşım da yok, sakin olm ya.
  • araç o kadar yakmıyor arkadaş dediğim yolculuk bileti fiyat güncellemesi.
  • neden popüler olduğunu anlayamadığım şeylerden bir tanesi de doğu ekspresi.

millet amma meraklıymış peynir bidonlarıyla tren yolculuğu yapmaya. emin olun bir çoğu da sırf sosyal medyada paylaşayım diye biniyor, sorsan nereye gittiğini bilmez mk.

t :fiyatıyla yeni keriz silkeleme yöntemi olan tren yolculuğu
  • 2 yıl boyunca trenle istanbul'dan eskişehir'e gidip geldim. tren yolculuğu için bu kadarı bana yeter. 400 lirayı on liralık banknotlar halinde kıvırıp tüttürebilirler.
    gençliğin elinde güzel olan ne varsa alın e mi?
  • blogger, youtuber ve gezginlerin konunun bokunu çıkartmasinin sonuçlarıni yaşıyoruz.
  • bu trenleri ulaşım için kullanan insanlar yok mu?onların günahı ne ayrıca devletin sadece zenginlerin gezip görme hakkı varmış gibi saçma sapan arttırdığı fiyattır.
  • ben hep uçakla gittiğim için beni etkilemeyen durumdur
hesabın var mı? giriş yap