şükela:  tümü | bugün
 • zamanında mecburen koyunun olmadığı yerde keçi abdurrahman çelebi dendiğinden desteklenen doğu perinçek'in boyalarının akması durumu.
 • türkiyenin en büyük gizli faşistiyle, en büyük açık faşistinin ittifakıdır.
 • yahu kalkıp da parlamentoda bulunan bütün partilerin aslında rte'nin piyonları olduğunu görmüyorsunuz da, onların birbirleriyle yaptıkları al gülüm ver gülüm anlaşmaları görmüyorsunuz da, bugün yere göğe koyulamayan iş adamlarının (!) akp ittifakıyla milyonları götürdüğünü görmüyorsunuz da yıllarca hapislerde sürünmüş, kanalı aldığı cezalardan kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan, gazetesi sadece vatandaşların yardımlarıyla ayakta kalan perinçekle akp ittifakı diyorsunuz. yemin ederim bu zeka seviyesiyle türkiye hakettiği gibi yönetiliyor.
 • 17-25 aralık olayları tasma gibi takılı boynunda. ipin ucu da birilerinin elinde. o birileri perinçek midir yoksa perinçek maşa mıdır zaman gösterecek. yalnız şu var ki 17-25 aralık belli edilmemeye çalışılsa da birilerini esir etti ve bülent arınç bunun farkında.

  bu bir ittifak değil zorunluluk bence.
 • birilerinin iddia ettiği gibi basit üç günlük siyasi çıkarlardan ibaret bir şey değildir. uzun zaman önce planlanmış kirli bir ittifakın zamana göre aktör değiştirmiş halidir.

  2004 yılında, sonraları ergenekon, balyoz, vs. gibi süreçlerde tutuklanan dönemin kuvvet komutanlarının da aralarında bulunduğu bir milli güvenlik toplantısında bizzat recep tayyip erdoğan, abdullah gül gibi akp'nin büyüklerinin altında imzası olan bir planın son ayağıdır.

  https://pbs.twimg.com/media/cymv1_gwwaahdug.jpg

  milyonlar paralel safsatasıyla uyutulup bugün bu kirli plan tıkır tıkır işletilmekte. ne demiş aziz üstad: "küfür bile devam eder ama zulüm devam etmez". mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler.
 • erdoğan abdülhamit'i savunursa sekteye uğrayabilir.
 • elinde sağa-sola atayip yerleştirecek imam hatipli eleman kalmayinca (hepsi bir yerlerde ihya edildi netekim) rte'nin yöneldiği yeni insan kaynaği ittifakidir.
  "düşman" ortak olduğundan, bu ittifak şimdilik akla yatkin gelmektedir.
  ama operasyon tamamlandiğinda doğu perinçek ne şekilde "hammmmm" yapilir, işte onu allah bilir.
  rte ise "perinçek tarafindan nasil kandirildiğini" anlatip mağdur rolünü tekrarlayacaktir.
  aha valla da billa da öyle olacaktir, yazin bir köşeye.