şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: sarhoşken entry girmek)

  isim benzerliğimi var acaba? bu kişiden mi bahsediliyor?
 • haydi siktirin gidin de oğuzhan uğur abiniz komikli videolar ile imza toplasın size. ne de olsa instagramda o kadar takipçisi var değil mi?

  hiçbir şekilde tatmin etmeyen sebepler. doğu bey şovenliği bıraksa da bırakmasa da ismi lekelendi. vatan partili arkadaşlar da nedense bu adamı çok yukarıda görüyor. anlamsız.
 • (bkz: diği pirinçik'i imzi virmik için 10 sibip)

  yıl olmuş 2018, hala doğu perinçek.

  ben yaşlandım ve hala doğu perinçek'in ne iş olduğunu çözemedim arkadaş.

  çok garip bir şekilde, kendisi ve tayfası çok kalabalık olduklarını falan zannediyorlar bir de.

  (bkz: doğu perinçek'in neden böyle olması)
 • 11-) 30lu yaslarini idrak etmekte olan jenerasyon, devlet baskanini gordugunde "ajan naber" diye selam verebilecek, muzigin ve ortamlarin cok daha tatlis oldugu yillara nostalji treni kaldirabilecektir.
 • doğu'dan sonrasını okumadım.
 • yoktur.
 • sadece bir tane sebep var aslında: aday sayısını artırmak. demokratik sistemlerde ne kadar fazla seçenek olursa seçim o kadar demokratik olur. doğu perinçek'i hayatım boyunca sevmedim. bu kadar agresif siyaset yapması hiç hoşuma gitmiyor. ama yarın gidip kendisine imzayı vericem. o da girsin seçime. ilk turda %2-3 oyunu alsın çekilsin kenara.
 • http://vatanpartisi.org.tr/…-la-neden-gorustu-10876

  perinçek, ne zaman türkiye’yi savunan bir meseleyi kamuoyu önüne getirse, ne zaman abd emperyalizminin planlarını bozsa, apo ile görüşme fotoğrafları basında boy gösterir. bu görüntüler, son on yılda en çok yayımlanan fotoğraf ünvanını kazanmış bulunuyor.

  perinçek, 1989 ekim ayında ve 1991 nisan ayında abdullah öcalan ile iki kez görüştü. perinçek, o zaman vatan partisi genel başkanı değil, 2000’e doğru dergisinin genel yayın yönetmeni idi. türkiye’nin hemen hemen bütün önde gelen gazetecileri, güneri cıvaoğlu, fatih altaylı, hasan cemal, mehmet ali birand, cengiz çandar ve diğerleri de, apo ile görüşmeler yaptılar. en son mit müsteşarı emre taner’in apo ile görüşmesi basına yansıdı (hürriyet, ….2005).

  apo görüşmesinin 2000'e doğru’da yayınlanması üzerine açılan ceza davalarında, iki ayrı aklama kararı ve bir takipsizlik kararı verilmiştir. (istanbul 2 nolu dgm’nin, 27. 6. 1990 tarih, e 1989/277, k 1990/148 ve 4.12.1991 tarih, e 1991/216, k 1991/454 tarihli kararları ile istanbul cumhuriyet başsavcılığı’nın hazırlık 1997/1777, k 1997/237 sayılı takipsizlik kararı)

  1991 genel seçimlerinde erdal inönü-deniz baykal’ın yönetimindeki shp, pkk ile seçim ittifakı yaptı. ama hiç kimse bu konuda bir kampanya yürütmedi; yürütmez. çünkü o ittifak, abd merkezli sistemin içindeydi. bu ittifakın içine 1991 seçiminde doğu perinçek’in genel başkanı olduğu sosyalist parti’yi de katmak istediler. ancak doğu perinçek bunu reddetti.

  özetle perinçek, abd’nin yeni dünya düzeni projesiyle bölgemizde milliyetleri ve mezhepleri birbirine düşürmek istedikleri koşullarda, türkiye’nin ve halkın birliğine hizmet eden bir çaba gösterdi. abdullah öcalan, yakalandıktan sonra verdiği ifadede görüşmeyi şöyle özetledi: perinçek, bize abd’nin ve avrupa’nın peşinden gitmeyin. bu yoldan bir yere varamazsınız. pkk’yi dağıtın, türkiye’nin bütünlüğü içinde yer alın telkinlerinde bulundu (apo’nun ifadeleri ve hürriyet, 18 mart 1999).

  sistemin istihbarat servislerinin ve gazetecilerinin apo ile görüşmesine ses çıkaran yok. ama batı işbirlikçisi sistemin denetimi dışında, türkiye için, türkiye halkı için, görüşme yapılınca, yıllardır sistemin bütün güçleri seferber edilerek kapsamlı bir propaganda kampanyası yürütülüyor. görülüyor ki, bir tek doğu perinçek’in görüşmesi, abd merkezli sistemi rahatsız etmiş. süpernato merkezli psikolojik savaşın boyutları, doğu perinçek’in mücadelesinin etkisini ve büyüklüğünü gösterir.
 • (bkz: duman)