• noldu chpkk diye karalayıp durduklarınız el atmayınca seçime bile giremiyormuşsunuz değil mi ahahaha.
  • abdülhamit'i savunan, boyner'ci, neoliberal, alçak puştların suçudur.
  • an itibariyle 20 bin imzayı geçmiştir. hafta sonu tamamlar
  • yıllar önce, daha lisede okurken, 2000’e doğru dergisinin ankara ofisinde, kendisinden randevu almıştım ve görüşmeye gitmiştim.

odasına girdiğimde, beni ayakta karşılamıştı.

sonrasında, kısa bir sohbetin ardından, arşivindeki belgelerden 60’lı ve 70’li yıllardaki mücadelesini anlatmıştı yaklaşık bir saat kadar.

şimdilerde o zamanki doğu perinçek’ten eser kalmamış olsa bile, bir lise öğrencisine zaman ayırmış olması, yakın tarihten bir çok önemli olayı onun anıları ile dinlemiş olmamdan dolayı, sanırım kendisine bir vefa borcum var.

pazartesi günü gidip aday göstereceğim.

edit: düzeltme
  • gerçekleşebilir de...

diğer adaylar yüz bin imzayı bulabilecekleri için partisini desteklemesem de aday çokluğu için kendisine imza vereceğim yarın.
  • 100 bin imzanın toplanması tayyip erdoğan'ın oyunu azaltmak için elzemdir.

en azından ilk turda kendi adaylarına oy atarlar da erdoğan'ın oyu biraz azalır.
  • 3 aday içinde en az şansa sahip adaydır evet ama seçime girebilmesi için gerekirse gidip seve seve imza verecek bir çok chp seçmeni vardır.
  • şu an 97 binde. umarim 99 binde kalir da gotumle gulerim hahahah.
  • patlayan iddia.
    geçiniz efendim. şimdi abdülhamid'i savunanlar düşünsün.
  • 2015 de 155 bin oyu var
    seçmen kitlesinde bağlılık düzeyi oldukça fazla , az biraz zorlansalarda yeter sayıyı bulacaklardır
    seçmeni olmayanlardan da ekstra katkı geleceğini unutmamak lazım
hesabın var mı? giriş yap