şükela:  tümü | bugün
  • biliyorsunuz cumhurbaşkanlığı adaylığı için halktan 100.000 imza gerekiyor. son imza verme günü 9 mayıs, şu ana kadar 50.000'in altında bir imza topladı kendisi, sizin tahmininiz ne yönde?

bence 80-90 bin arasında kalacak doğu perinçek.
  • 83-87 arasında kalır. belki o kadar bile olmaz.
  • 64,512.
  • bugün 60.000'i geçerse son gün 100bine koşmaya devam edebilir bence

ama 3 saat gibi bir zaman kaldı. işi zor.
  • 50 bini bile geçemez inşallah. rezil rüsva olur utanıp gider belki diyorum da suratına eşek derisi geçmiş arsız herif yine amarıgalıların oyunu ben çin’den para getirecem falan diye ortaya düşer. bu semazen perinçek’ten medet uman emekli albaylarda fikir masturbasyonuna devam eder.
  • doğu perinçek, devletin ve hükümetlerin yapamadığını yaparak, türk milletini "ermeni soykırımı" iftirasından kurtarmıştır.

perinçek'in adım adım ne yaptığını öğrenmek isteyenler, 2015 yılında yazdığım ayrıntılı entry dizisini okuyabilir: (bkz: perinçek-isviçre davası/@tatli limoncu)

işin özeti şudur: doğu perinçek olmasa, bizler, bizden önceki ve sonraki nesiller "soykırımcı" olarak yaftalanacaktık. ve kendimizi bile savunamayacaktık! çünkü o zaman da, soykırım inkârcılığı (genocide denial) suçu işlemiş olacaktık. ancak doğu perinçek, türk milletinin dününü, bugününü ve yarınını soykırım iftirasından kurtarmıştır.

doğu perinçek'e cumhurbaşkanı adayı olması için imza vermek her şeyden önce bir vatandaşlık görevidir.
  • 99,999 imzada kalmasını yürekten istediğim süreç
  • 99,999 imzada kalmasını isteyenleri yüksek seçim kurullarına imza vermeye bekliyoruz, zira 90 bini görmesi şu an için zor.
  • bir yıl önce sarf ettiği "türk yargısı altın çağını yaşıyor" cümlesi kendisine kol saati + bir bardak soğuk su olarak geri dönecektir.

https://odatv.com/…-devrini-yasiyor-2106171200.html
  • bir yıl önce sarf ettiği "türk yargısı altın çağını yaşıyor" sözünü fetöcüler yargıdan temizleniyor açıklamasıyla birlikte yapmıştır.

doğu perinçek fetö yüzünden, ergenekon tertibi yüzünden 6 yıl hapis yatmış biridir. allah aşkına 6 gün içerde kalsanız kafayı yersiniz, 6 yıl diyorum. bu adamın bu olayın üstüne böyle duygusal bir açıklama yapmasını mazur görseniz çok mu?