şükela:  tümü | bugün
  • 83-87 arasında kalır. belki o kadar bile olmaz.
  • 64,512.
  • 50 bini bile geçemez inşallah. rezil rüsva olur utanıp gider belki diyorum da suratına eşek derisi geçmiş arsız herif yine amarıgalıların oyunu ben çin’den para getirecem falan diye ortaya düşer. bu semazen perinçek’ten medet uman emekli albaylarda fikir masturbasyonuna devam eder.
  • doğu perinçek, devletin ve hükümetlerin yapamadığını yaparak, türk milletini "ermeni soykırımı" iftirasından kurtarmıştır.

perinçek'in adım adım ne yaptığını öğrenmek isteyenler, 2015 yılında yazdığım ayrıntılı entry dizisini okuyabilir: (bkz: perinçek-isviçre davası/@tatli limoncu)

işin özeti şudur: doğu perinçek olmasa, bizler, bizden önceki ve sonraki nesiller "soykırımcı" olarak yaftalanacaktık. ve kendimizi bile savunamayacaktık! çünkü o zaman da, soykırım inkârcılığı (genocide denial) suçu işlemiş olacaktık. ancak doğu perinçek, türk milletinin dününü, bugününü ve yarınını soykırım iftirasından kurtarmıştır.

doğu perinçek'e cumhurbaşkanı adayı olması için imza vermek her şeyden önce bir vatandaşlık görevidir.
  • 99,999 imzada kalmasını yürekten istediğim süreç
  • bir yıl önce sarf ettiği "türk yargısı altın çağını yaşıyor" cümlesi kendisine kol saati + bir bardak soğuk su olarak geri dönecektir.

https://odatv.com/…-devrini-yasiyor-2106171200.html
  • ülkenin siyaseten devlet bahçeliden bile dönek olabilecek kalibre de birinin cumhurbaşkanlığı için imza istemesi olayı.
  • türk siyaset tarihindeki en gereksiz figürlerden biridir. 1971 kıyımından bir bu bir de abdullah öcalan sağ çıktı. bir sebebi olmalı. 1970 li yıllarda tüm sol örgüt üyelerini yayın organında deşifre etti. hala aynı dengesizliklere devam ediyor. 100 bin imzanın altında kalmasını diliyorum.
  • hicbir zaman ic politikada erdoganin kendisine yakin seyler yaptigini soylemeyen kisinin alacagi simdilik 100bini gecmesi zor gozuken sayi.

adam hicbir zaman rte ile ic politikada ayni seyi soylemedi neredeyse. her konuda da elestirdi. en son secim kararina "darbe" dedi mesela. ıstisna kürtlere karsi tutum.

dis politikada da bir suru elestirisi olmakla birlikte sinir otesi operasyonlari destekliyor. abd den uzaklasildigi olcude destek oluyor yakinlasildigi olcude elestiri yapiyor.

falan filan.

hayir gotunuzle takip etseniz boyle seyler yazmazsiniz.
  • ekşicilere kalsa sıfır alacak.