şükela:  tümü | bugün
  • annesi ve babası hapiste olan tahminen 0-6 yaş arası onlarca çocuğun görüntüleridir.
    tek yatakta 4-5 çocuk yatmaktadır.

kaynak

bir yol yordam bulunmalı ve bu çocuklara sahip çıkılmalı.
  • arap ya da kürt olmadıkları için yeterince gündem olmayacak yavrucaklardır.
  • suriyeliler kadar kıymet görmedi ırkdaşlarımız. bazı yerlerde 35 milyon dolara cami yaptırdım diye övüneceklerine o parayla bu çocuklara bir şekilde ulaşılıp bakılsaydı daha çok güzel olurdu. ama şöyle de bir gerçek var suriyeli ve arap aşıkları bu çocukları görmez. mynmar ve sudan'a ümmet diye uzanan türkiye cumhuriyeti'nin eli bu çocuklara türk olduğu için mi uzanmaz?
  • yatacak yeriniz yok çinliler! orospu çocukları!

o kadar arap geldi, şunlar için bir şey yapmamak,yapamamak ya da yapmak istememek... anlayamıyorum. bazı şeyler sözde kalmamalı.
  • yatacak yerimiz yok; hem bizim hem de bizi yönetenlerin.
  • türkistan, türk vs adla çağırılmaması gereken çocuklardır.

türk derseniz kimse görmez, dönüp bakmaz. ama çinli müslümanlar denirse büyüklerimizin konuya sahip çıkma ihtimali artar.
  • yurek daglayan goruntuler. valla milleyeti, kokeni neresi olursa olsun hic farketmez, boyle zorluklarla bogusmak zorunda olan tum cocuklara istisnasiz cok uzuluyorum. hayat gercekten de adil degil. ki bagzi fotograflar veya yazilar goruyoruz, su fotograflara rahmet okutur.

bu gibi durumlarda da bu gariban cocuklar turk diye daha fazla uzuluyorsaniz emin olun bu tablo da sizin gibi dusunenlerin eseri. bunu unutmayin.
  • sevgi evleri‘ndeki cocuklari kurtardik simdi dogu türkistandakiler sirada.
    suserler‘den rica: bati türkistan cocuklarini tecavüzden kurtarmaya kafa patlatin.
    biri de „irkdas“ demis. yuh artik sene 1945den isinlandi sanirim.
  • bunlar hep amerika'nın oyunları diyenleri görmek istediğimiz rezalet.
  • suriyeli yamyamlardan sıra gelirse özümüze de yardım edeceğiz ama zor...